Voľné pracovné miesta

servisný technik pre chladenie a vzduchotechniku- ponuka práce- hľadáme

20.04.2017, 09:26 , COMPRESSED GAS s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 34

Spoločnosť COMPRESSED GAS s.r.o. so sídlom v Chynoranoch, okres Partizánske, hľadá nového spolupracovníka na pozíciu:

servisný technik pre chladenie a vzduchotechniku

Požiadavky: vzdelanie SŠ odborné s maturitou, elektro alebo strojné zameranie a prax výhodou, vodičský preukaz typu B, komunikatívna znalosť A alebo N jazyka výhodou, trvalé bydlisko do vzdialenosti 30 km

Pracovná náplň: údržba a oprava chladiarenských a vzduchových zariadení, klimatizácií, tlakových nádob a rozvodov vzduchu
• zisťovanie problémov a akútnych chýb na zariadeniach
• nastavovanie, opravy, demontáže, sťahovanie a opätovná montáž zariadení
• vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby a kontroly chladiarenských a vzduchových zariadení
• vedenie riadnych záznamov o vykonaných aktivitách na definovaných formulároch.

Termín nástupu: ihneď alebo podľa dohody

Pracovný pomer: na dobu neurčitú s 3-mesačnou skúšobnou lehotou

Platobné podmienky: po dohode

Prípadní záujemcovia kontaktujte nás na doleuvedenom tel. čísle, príp. pošlite životopis na doleuvedenú E-mailovú adresu:

COMPRESSED GAS s.r.o.,
Bošianska cesta 1127/19, 956 33 Chynorany
Tel: ++ 421 (0)38 5423 228-9 Fax: ++ 421 (0)38 5423 230
peter.galis@compressedgas.sk

Celý článok...

elektro-technik pre kompresory

22.05.2017, 05:42 , COMPRESSED GAS s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 4

Spoločnosť COMPRESSED GAS s.r.o. so sídlom v Chynoranoch, okres
Partizánske, hľadá nového spolupracovníka na pozíciu:

Požiadavky: vzdelanie SŠ odborné s maturitou, elektro, meranie a regulácia alebo
strojné zameranie a prax výhodou, vodičský preukaz typu B, komunikatívna znalosť
A alebo N jazyka výhodou, trvalé bydlisko do vzdialenosti 30 km, skúsenosti v práci s
riadiacimi systémami, vyhláška č.508/2009 Z.z. § 15 ods.4 - § 23

Pracovná náplň:

· vykonávanie inštalácií, oživovanie kompresorov do prevádzky a ich opravy
· nastavovanie riadiacich systémov zariadení, MaR, aktualizácie firmware
· diagnostika zariadenia, odborné posudky
služobné cesty v rámci SR a ČR

Prípadní záujemcovia kontaktujte nás na doleuvedenom tel. čísle, príp. pošlite
životopis na doleuvedenú E-mailovú adresu:

E-mail: peter.galis@compressedgas.sk WEB: www.kompresory-servis.sk

COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19

956 33 Chynorany

  info@compressedgas.sk

pobočky Stupava a Prešov

www.boge.sk

VÝPREDAJ SKRUTKOVÝCH KOMPRESOROV

Ako ušetriť peniaze pri kúpe kompresora?

5 ročná záruka bez príplatku

5 ročná záruka kompresory

kompresory CZ

Najpredávanejšie produkty:

Membránové dúchadlo EsoAir Enviro 60 do čov

168 € s DPH
(5061,20 Sk)

Piestikové dúchadlo Nitto LA60 B do čov - pre domácu čističku odpadových vôd

318 € s DPH
(9580,10 Sk)

Membránové dúchadlo SECOH EL-S-60

240 € s DPH
(7230,20 Sk)

Dúchadlo Air Mac DB60 dúchadlá pre čov

204 € s DPH
(6145,70 Sk)

Membránové dúchadlo Hiblow HP 60 do čov

234 € s DPH
(7049,50 Sk)

membránové dúchadlo LP-60HN YASUNAGA pre čov

264 € s DPH
(7953,30 Sk)