Všeobecné obchodné podmienky

O firme COMPRESSED GAS s.r.o., kompresory-servis.sk

Vykonávame dodávky, montáž a inštaláciu, stredné a generálne opravy a servis skrutkových a piestových kompresorov, rootsových a lamelových dúchadiel, vývev, chladiacich kondenzačných a adsorpčných sušičov stlačeného vzduchu, opravu klimatizácii a klimatizačných jednotiek pre klimatizácie, oprava chladiarenských zariadení, chladiacich, mraziacich a mraziarenských zariadení, oprava tepelných čerpadiel, filtrov, chillerov, zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu a príslušenstva stlačeného vzduchu a technických plynov pre kompresorové stanice, chladiace stanice a rozvody stlačeného vzduchu. Zabezpečujeme revízie a kontroly čerpadiel na zavlažovanie a rozvody čistej vody, domáce a automatické vodárne, ponorné, bazénové a drenážne čerpadlá, kalové čerpadlá, teplovodné, klimatizačné, vzduchotechnické a solárne čerpadlá, špeciálne čerpadlá a pumpy a priemyselné čerpadlá. Ponúkame komplexné služby v oblasti výroby a úpravy stlačeného vzduchu, vzduchotechniky, chladenia vody a kvapalín, pneudopravy, riadiacich systémov a nadradených riadiacich systémov kompresorových staníc a staníc chladenia. Dodávame protihlukové kryty pre vonkajšie aj vnútorné prevedenie a to pre kompresory, dúchadlá, kompresorové a chladiace stanice. Zabezpečujeme kompresorové stanice na kľúč, meranie spotreby stlačeného vzduchu, vibrodiagnostiku ložísk strojov a zariadení, hľadáme úniky stlačeného vzduchu,  vypracovanie projektov a projektovej dokumentácie.

Služby zákazníkom - servis, prenájom, požičovňa, second hand, opravy, revízie, údržba, merania spotreby stlačeného vzduchu, projekty a kompresorové stanice na kľúč, technické poradenstvo

Ponúkame našim súčasným, ale aj potencionálnym zákazníkom, v priestoroch sídla našej spoločnosti v Chynoranoch:

- ukážky noviniek - výstavných exponátov v oblasti techniky stlačeného vzduchu (kompresory, sušiče, filtre, zariadenia na spracovanie a odvod kondenzátu), ktoré sa nachádzajú v priestoroch nášho show-roomu
- praktické školenia a ukážky servisnej činnosti na nami dodávaných zariadeniach (kompresory, dúchadlá, sušiče, filtre, zariadenia na spracovanie a odvod kondenzátu), ktoré vykonávajú naši servisní pracovníci v priestoroch show-roomu a dielne.

V prípade Vášho záujmu o účasť na predstavení najnovších noviniek v oblasti kompresorov, dúchadiel, sušičov, filtrov  a ich príslušenstva, príp. záujmu o zaškolenie Vašich pracovníkov v predmetnej oblasti (servis a údržba kompresorov, dúchadiel a príslušenstva) v sídle našej spoločnosti, nás neváhajte okamžite kontaktovať.

Podpora športu, umenia a zdravotníctva

img_1086

Okrem pracovnej činnosti v zmysle podnikateľskej stratégie našej spoločnosti nezabúdame ani na podporu športu, umenia, zdravotníctva a pod.

Od roku 2008 sme partnerom basketbalového oddielu BK DOMOV Topoľčany, kde prednostne podporujeme mládežnícke vekové kategórie.
 


COMPRESSED GAS s.r.o.

Bošianska cesta 1127 /19

956 33 Chynorany

  info@compressedgas.sk

pobočky Stupava a Prešov

www.boge.sk

 

VÝPREDAJ SKRUTKOVÝCH KOMPRESOROV

 

Ako ušetriť peniaze pri kúpe kompresora?

 

5 ročná záruka bez príplatku

5 ročná záruka kompresory

kompresory CZ

Najpredávanejšie produkty:

 

Membránové dúchadlo EsoAir Enviro 60 do čov

 
168 € s DPH
(5061,20 Sk)

Piestikové dúchadlo Nitto LA60 B do čov - pre domácu čističku odpadových vôd

 
318 € s DPH
(9580,10 Sk)

Membránové dúchadlo SECOH EL-S-60

 
240 € s DPH
(7230,20 Sk)

Dúchadlo Air Mac DB60 dúchadlá pre čov

 
237,60 € s DPH
(7157,90 Sk)

Membránové dúchadlo Hiblow HP 60 do čov

 
234 € s DPH
(7049,50 Sk)

membránové dúchadlo LP-60HN YASUNAGA pre čov

 
264 € s DPH
(7953,30 Sk)