Panel používateľa

adsorpčné sušičky s teplou regeneráciou aj pre tlaky až 63 bar, prevedenie silicon-free a oil-free, vo vonkajšom prevedení.

BEKO TECHNOLOGIES je veľmi flexibilný v plnení rôznych potrieb zákazníkov. Napr. adsorpčné sušičky s teplou regeneráciou vyrába aj pre tlaky až 63 bar, prevedenie silicon-free a oil-free, vo vonkajšom prevedení. Aktívne uhlie až pre 18.000 m3 / h pod.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info