Panel používateľa

Aké prevedenie vzdušníku potrebujete?

Máte v dielni málo miesta? Zvážte obstaranie stojaté nádoby. Pre všetky ostatné prípady sú k dispozícii klasické, ležaté nádoby. Čo ale všetky druhy povrchových úprav? Nepostačí iba RAL farba vonku aj mimo? Premýšľajte o vplyvoch, ktorým bude vzdušník podliehať. Bude umiestnený vonku? Aký obsah bude pôsobiť na steny nádoby? Pokiaľ ide o činiteľa, ktorí sa podieľajú na rýchlejší korózii, buďte na pozore! Ide hlavne o agresívne médiá.

Od základné úpravy po najkvalitnejšie a najodolnejšie:

  • RAL farby
  • práškové lakovanie
  • pozinkovanie
  • vnútorné hliníkové lakovanie
  • vnútorné elektrické vyhladzovanie (špeciálne pre potravinárstvo a farmáciu)

Veľkosť vzdušníka

Vybrať správnu veľkosť vzdušníka je vrcholom celého výberu. Tu je treba, pozrieť sa na samotný kompresor. Ak je piestový, platí striedanie pomeru chodu a pokoja 3: 1. Ďalej pravidlo, že by nemal spínať viac ako 10 x za hodinu a cykly, teda súčet času, kedy kompresor beží a kedy je v pokoji a nebeží.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info