Panel používateľa

Ako sa vyrába vákuum? Ako vyrobiť vákuum?

Vákuum sa vytvára vývevami a meria obvyklými jednotkami tlaku, a to pomocou rôznych vákuometra. Dokonalému vákuu, ktoré vyhovuje teoretické definícii, by zodpovedala nulová hodnota tlaku, najnižšie laboratórne dosiahnutá hodnota 10-13 torr (1,33 × 10-11Pa).

Z praktických dôvodov sa technické vákuum delia do niekoľkých pásiem, ktorá sa líši ako technikou vytváranie aj merania, tak aj oblastí použitia.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info