Panel používateľa

Autorizovaný predaj a servis dúchadiel KUBÍČEK pre Slovenskú republiku

Pridané: 22.12.2017 14:40:23 Počet zobrazení: 2227

22 December 2017

Spoločnosť COMPRESSED GAS s.r.o. je autorizovaným predajcom a servisom pre predaj a záručný a pozáručný servis dúchadiel a dúchadlových agregátov Kubíček.

Poskytovať zákazníkom dokonalé a spoľahlivé servisné zázemie je pre našu spoločnosť jednou z hlavných priorít. Naši odborníci sú preto kedykoľvek pripravení riešiť prípadné problémy zákazníkov. A to nielen v prípade našich vlastných produktov, ale dokonca aj u zariadenia od ktoréhokoľvek iného výrobcu dúchadiel a vybraných kompresorov. Zriadili sme preto pre našich zákazníkov aj telefonickú "hot-line" pre urgentné riešenie ich problémov. Na dúchadlá a agregáty dúchadiel spoločnosti Kubíček VHS sa poskytuje záručná lehota v dĺžke 24 mesiacov. V prípade našich zmluvných zákazníkov je táto lehota predĺžená na 36 mesiacov a získavajú navyše rad benefitov: prevedenie servisného zásahu v priebehu 24 hodín od nahlásenia poruchy, v niektorých regiónoch sme schopní opravu zaistiť dokonca už v priebehu 12 hodín. Pre zmluvných zákazníkov tiež platí zvýhodnené ceny služieb, náhradných dielov, garantované ceny na individuálne dohodnutá obdobie a ďalšie výhody.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info