Panel používateľa

becker VT 4.8 Lamelová výveva kompresor dúchadlo

Lamelová bezmazná výveva BECKER má jednoduchý dizajn s jedným hriadeľom s priamym pohonom, čím tvorí robustné zariadenie s dlhou životnosťou a nízkym nárokom na údržbu a prevádzkové náklady. Tieto vývevy pracujú úplne bez oleja, jednotlivé komory sú oddelené grafitovými lamelami. Už v štandarde zahrňujú vývevy integrované sacie filtre a regulačné ventily, zabezpečujúce prekročenie maximálneho konštrukčného podtlaku.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info