Panel používateľa

BUSCH COBRA Semicon Skrutkové vývevy

Koncový tlak: 0,001 - 0,03 hPa (mbar) Nominálny sací výkon 50 Hz: 70 - 7400 m³ / h Nominálny sací výkon 60 Hz: 85 - 7400 m³ / h

Suché skrutkové vývevy COBRA Semicon

sú vysoko účinné pri použití vo veľmi náročných procesoch, ako je výroba polovodičov, solárnych modulov a plochých obrazoviek, a mnohých rôznych aplikáciách nanášania priemyselných povlakov.

Účinné a spoľahlivé

Skrutkové vývevy COBRA Semicon sú vybavené vysoko účinnými motormi a ponúka teda znamenitý potenciál k úsporám energie. Jednoduchá konštrukcia zahŕňa preverené profily skrutiek Busch (voliteľne s prídavnou Rootsove vývevou namontovanú na prírube) a robí tak z vývevy COBRA Semicon extrémne výkonný, spoľahlivý a takmer bezúdržbový vyvíjač podtlaku.

Orientované na konkrétnu aplikáciu

Skrutkové vývevy COBRA Semicon sú k dispozícii v širokej škále veľkostí a verzií a preto je možné presne prispôsobiť akémukoľvek procesu. Ich kompaktná konštrukcia uľahčuje inštaláciu, a to aj v obmedzenom priestore. Tieto vývevy sa vyznačujú najvyššou čerpacie rýchlosťou vo svojej triede a ponúka teda najväčšie výkony (a to aj s vodíkom) a značnú toleranciu voči čiastočkám.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info