Panel používateľa

Čas behu piestového kompresora

Za Ako Dlho kompresor nádobu naplní sa dozvieme: množstvo zásoby vzduchu / výkon kompresora = čas behu stroja v min.

V prípade, že bude z tlakovej nádoby odber, začne zásoba vzduchu klesať a s nou ai tlak. Za každých uniknutých 100 l poklesne tlak o 1 bar (atmosféru).
Pri výrobe sa nastavuje tlak 6,5 bar, kedy kompresor znovu zopne a začne nádobu opáta doplní.
Tú je potrebný pocit s tím, že ak dochádza k úbytku vzduchu z nádoby, musíme odpočítať od výkonu kompresora úbytok z nádoby. Zostane nám množstvo vzduchu ktorým je nádoba dopĺňaná.

Upozorňujeme, že u piestových kompresorov je Nežiaduce spínaním viac Ako 10x za hodinu. Ďalej 30% času ponechá chladnutie agregátu.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info