Panel používateľa
Späť

Cyklónové odlučovače vody zo stlačeného vzduchu BOGE novej 2 generácie

Pridal: Pridané: 12.10.2020 09:45:34 Počet zobrazení: 115

12 Október 2020

Dovoľujeme si Vám týmto predstaviť najnovšiu generáciu vysoko výkonných cyklónových odlučovačov Bude 2 generácie Z 6-2 ... Z 480-2. Pri prietokoch od 0,6 m³ / m do 48 m³ / min. Nová séria pokrýva celý výkonový rozsah predchádzajúcej série iba s piatimi modelmi.

Cyklónové odlučovače vody zo stlačeného vzduchu BOGE novej 2 generácie

Päť modelov nových vysoko výkonných cyklónových odlučovačov Z-2- prospekt

S účinnosťou 92 až 99% a nominálnym výkonom 25 až 125% je ideálne vhodný pre použitie s plynulým stláčaním s regulovanou rýchlosťou.

V porovnaní s konvenčnými rázovými odlučovačmi a cyklónmi, ktoré sú účinné iba pri konštantnom zaťažení, sa séria Z-2 vyznačuje nesmierne širokou škálou služieb.

Cyklónové odlučovače sú k dispozícii ako nezávislé série od druhého štvrťroka tohto roku. V 4. štvrťroku 2020 dôjde k postupnej zmene všetkých skupín prídavných zariadení pre piestové, špirálové a skrutkové kompresory.

Predchádzajúca séria Z 20N... Z 375 bude ukončená 31. októbra 2020. Konverzia v príslušných skupinách doplnkov bude prebiehať postupne. Dodávka náhradných dielov zostáva nedotknutá.

Pri konštantne nízkych rozdielových tlakoch <70 mbar zaisťuje spoľahlivé oddelenie kvapalín vo forme kvapiek alebo prúdenia steny od stlačeného vzduchu.

Vysokovýkonné cyklónové odlučovače BOGE nespadajú do rozsahu pôsobnosti európskeho nariadenia (ES) v súlade s potvrdením výnimky nariadením EÚ 1935/2004. Sú špeciálne certifikované pre citlivé aplikácie v súlade s FDA hlavou 21 CFR a sú výslovne vhodné na použitie v nápojovom, potravinárskom a farmaceutickom priemysle.

 

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info