Panel používateľa

dúchadlo BUSCH SAMOS SI 0150 E2 dvojstupňové s bočným kanálom

Dvojstupňové dúchadlo s bočným kanálom BUSCH rady SAMOS

BUSCH SAMOS Dúchadlá s bočným kanálom

  • Koncový tlak: Dp max,
  • Podtlaková verzia: -490 hPa (mbar)
  • Pretlaková verzia: +670 hPa (mbar)
  • Objemový prietok: 40 - 2640 m³ / h

Dúchadlá s bočným kanálom Samos môžu byť použitá vo všetkých oblastiach, kde je nutné zaistiť bezrázový podtlak alebo pretlak. Jednotky možno inštalovať vodorovne aj zvisle. Tento veľmi robustný výrobok je tvorený liatu hliníkovou konštrukciou.

bezúdržbový
Doživotne utesnená ložiská, ventilátorom chladený pohon a bezkontaktné obežné koleso, to všetko zaisťuje bezúdržbová prevádzka dúchadla s bočným kanálom Samos.

Prevádzková spoľahlivosť
Štandardne sa dodáva s tepelným vypínačom, ktorý chráni dúchadla s bočným kanálom Samos pred prehriatím a preťažením.

Bezpečné pre životné prostredie
Dúchadlá s bočným kanálom Samos sú výnimočne šetrná k životnému prostrediu, pretože nevyžadujú žiadne prevádzkové kvapaliny. Vnútorné tlmič umožňuje veľmi tichý chod dúchadla Samos, zatiaľ čo pohon je tvorený energeticky účinnými motormi.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info