Panel používateľa

Energetický audit výroby stlačeného vzduchu

Počet zobrazení: 465

Analýza systému stlačeného vzduchu - meranie spotreby tlakového vzduchu: Ak nemáte v súčasnosti všetky informácie resp. technické podklady o súčasnej výrobe a spotrebe stlačeného vzduchu vo Vašej spoločnosti, príp. nie ste si istý typom a veľkosťou zvoleného nového kompresora alebo neviete odhadnúť úspory na el. energii inštaláciou nového kompresora, pre všetky tieto otázky Vám...

 ponúkame energetický audit výroby stlačeného vzduchu vo Vašej spoločnosti v rozsahu:

  • jednoduchou inštaláciou meracieho prístroja vo Vašej kompresorovej stanici získame všetky potrebné informácie počas celej doby merania
  • štandardne je dĺžka merania 1 týždeň, 24 hodín denne, non-stop, automatický zber dát v 1-sekundových intervaloch, bez akejkoľvek účasti obslužného personálu)

Vyhodnotenie merania v papierovej aj digitálnej forme (vrátane návrhu veľkosti nového kompresora a dosiahnutých úspor na el. energii jeho inštaláciou).

Viac informácií k meraniu nájdete aj tu.

V prípade Vášho záujmu o ponúkané meranie príp. dodatočné informácie nás neváhajte kontaktovať na info@boge.sk

viac o Energetický audit v praxi: prednáška

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info