Panel používateľa

Holistický prístup k účinnému vákuovaniu

Optimalizácia procesov aplikácia vákua môže priniesť významnú finančnú úsporu. Generáciu vákua stojí za to komplexne zanalyzovať.

Výber správnych vývev a všetkého príslušenstva pre aplikácie vákua je veľmi dôležitý, však nie je to jediný faktor, ktorý určuje účinnosť celého konceptu. Akákoľvek špičková technológia nemôže naplniť svoj potenciál, pokiaľ nie je schopná bezproblémové interakcie s ostatnými prvkami celého procesu. Zostavenie prísunu vákua na mieru je absolútne kľúčovým faktorom. Pri výbere ktoréhokoľvek príslušenstva k vákuovania sa musí brať do úvahy charakter jednotlivých procesov, v ktorých bude toto príslušenstvo fungovať, a nie iba výkonnostné údaje komponentov samotných.

V podstate neexistuje jedno univerzálne riešenie pre všetky procesy vákuovanie. Vždy je potrebné zvážiť všetky premenné v celom procese. Navyše akákoľvek najmodernejšie technológie, ktorá prináša najvyššiu možnú energetickú úsporu, nemôže naplniť svoj potenciál, pokiaľ nie je presne prispôsobená celému procesu. Aby bolo možné dosiahnuť optimálneho výstupu, stabilného a dostupného procesu a najvyššej možnej ekonomickej účinnosti, je potrebné vziať do úvahy všetky prvky.

A práve so všetkými prvkami počíta koncept 5E, ktorý predstavila spoločnosť Busch. Koncept 5E je vystavaný na myšlienke piatich základných prvkov, ktoré prispievajú k lepšej efektívnosti procesov vákuovanie: dizajn, využitie tepla, riadenia, centralizácie a kompetencie.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info