Panel používateľa

Lacné piestové kompresory

So základnými drobnosťami si poradí hobby kompresory za desiatok euro. Vyberať budete z piestových olejových kompresorov sa zhruba hodinou prevádzky, ktoré užijete aj v bežnej prevádzke pri práci okolo domu a záhrady.

Ich výkon sa síce nemôže porovnávať s profesionálnymi prístrojmi a zvyknúť si budete musieť aj na pomerne veľký hluk, ktorý vydávajú, ale na druhú stranu postačí na všetky jednoduchšie úkony. Maximálny tlak sa bude pohybovať pod 10 barov, ale bohato vystačí na nafúknutie pneumatiky alebo dohustenie lopty. Výkon kompresorov sa bude pohybovať okolo 1 000 W. Aj tu ale môžete dostať lepšiu kvalitu, ak sa dostanete aspoň okolo 200 €.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info