Panel používateľa
Späť

meníme našu aktuálnu sériu chladiacich sušičiek BOGE DS 4-2 - DS 100-2 na chladivo R 513A, ktoré je šetrné ku klíme a je odolné aj do budúcnosti

Pridal: Pridané: 26.11.2021 11:03:04 Počet zobrazení: 16

26 November 2021

So spustením objednávok 1. decembra 2021 meníme našu aktuálnu sériu chladiacich sušičiek vzduchu BOGE DS 4-2 - DS 100-2 na chladivo R 513A, ktoré je šetrné ku klíme a je odolné aj do budúcnosti.

meníme našu aktuálnu sériu chladiacich sušičiek BOGE DS 4-2 - DS 100-2 na chladivo R 513A, ktoré je šetrné ku klíme a je odolné aj do budúcnosti

Chladivo R 513A nahrádza predtým používané R 134a s výrazne nižšou hodnotou GWP (R 134a = 1,430 / R 513A = 573). Hodnota GWP (potenciál globálneho otepľovania) chladiva definuje jeho relatívny potenciál globálneho otepľovania vo vzťahu k CO2 (tiež označovaný ako ekvivalent CO2). Hodnota popisuje vplyv globálneho otepľovania za určité časové obdobie, v prípade chladív zvyčajne za 100 rokov.

Vďaka obzvlášť nízkemu použitiu chladiva v sérii DS-2 sa potenciál globálneho otepľovania znížil v priemere o 60 % v porovnaní s predchádzajúcou sériou. Chladiace sušičky BOGE majú v súčasnosti najnižšiu CO2 stopu na trhu.

Vďaka hermeticky uzavretému okruhu chladiva nie sú potrebné žiadne skúšky pre celú sériu. To vám nielen ušetrí peniaze, ale prispejete aj k ochrane životného prostredia!

Keďže chladivo R 513A je zmesou R 1234yf (56 %) a
R 134a (44%), zmena nemá vplyv na údaje o výkone.

Pokiaľ ide o energetickú účinnosť, séria DS-2 zatieňuje všetky ostatné chladiace sušičky. NAJLEPŠÍ V TRIEDE. Vďaka plne integrovanej konštrukcii vysokovýkonného výmenníka tepla majú chladiace sušičky BOGE najnižšiu spotrebu energie na trhu. Celkové náklady na vlastníctvo sú bezkonkurenčné.

A čo je najlepšie: zmena chladiva je cenovo neutrálna!

Výhody na prvý pohľad:

TOP účinnosť sa stretáva s najlepšou bilanciou CO2

Najnižšia stopa CO2 na trhu!
Veľmi nízky potenciál globálneho otepľovania R 513A (GWP: 573) v kombinácii s nižšou potrebou chladiva vedie k najnižšiemu ekvivalentu CO2 (CO2e) na trhu. Šetrné ku klíme a odolné voči budúcnosti!
Odstránenie povinnosti testovania šetrí peniaze!
Podľa nariadenia o F-plynoch EU 517/2014 sa pri chladiacich sušičoch stlačeného vzduchu nevykonáva žiadna skúška tesnosti, ak je chladiaci okruh hermeticky uzavretý a jeho ekvivalent CO2 je menší ako 10 t.

Energeticky najúčinnejšia sušička na trhu!
Séria DS-2 má najnižšiu spotrebu a v dôsledku toho aj najnižšie prevádzkové náklady na trhu.

Šetrné ku klíme a budúcnosť bez príplatku!
Prechod na R 513A je cenovo neutrálny a bez dodatočných nákladov.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info