Panel používateľa

Nemocnice a zdravotnícke zariadenia - spoľahlivé prívody vákua a vzduchu

Nemocnice a zdravotnícke zariadenia musia byť vybavené bezpečným a spoľahlivým vybavením. Na tomto faktora závisia životy pacientov a kvalita ich zdravie. Spoločnosť Busch ponúka na zákazku vyrobené systémy prívodu vzduchu a vákua, ktoré spĺňajú technické, finančné a bezpečnostné požiadavky všetkých aplikácií v zdravotníckom sektore.

Riešenie pre nemocnice a zdravotnícke zariadenia

Spoločnosť Busch je v tomto ohľade vašim spoľahlivým partnerom.
Je absolútne kľúčové, aby sa v nemocniciach a zdravotníckych zariadeniach nachádzalo bezpečné a spoľahlivé vybavenie. Systémy prívodu vzduchu a vákua v týchto zariadeniach nie sú výnimkou.

Spoločnosť Busch ponúka na zákazku vyrobená riešenie prívodu vzduchu a vákua, ktoré spĺňajú technické, finančné a bezpečnostné požiadavky všetkých aplikácií v zdravotníckom sektore.

Systémy medicinálnych plynov

Spoločnosť Busch dokáže zaistiť vysoko účinné riešenie potrubných rozvodov medicinálnych plynov, prívodu vzduchu a systémov odvodu anestetických plynov. K našim bežným systémom sme navyše schopní navrhnúť a implementovať riešenia, ktoré využívajú centralizovaný prívod.

Zdravotnícke, dentálne a laboratórne vákuové systémy

Centralizované i decentralizované vákuové systémy pre nemocnice, zubné kliniky, laboratóriá a ďalšie zdravotnícke zariadenia.

Medicinálne tlakovzdušné systémy

Tlakovzdušné systémy sa používajú pri starostlivosti o pacientov a pri manipulácii s chirurgickými nástrojmi. Centralizované a decentralizované systémy sa využívajú k prívodu vzduchu pri laboratórnych, zdravotníckych a dentálnych aplikáciách. Z hygienických dôvodov je absolútne nevyhnutné, aby bol používaný iba čistý a suchý stlačený vzduch. Práve toto zaručujú systémy dodávok vzduchu spoločnosti Busch. Tieto systémy sú vyrábané a certifikované v súlade so všetkými národnými a medzinárodnými normami, ako sú DIN EN ISO 7396-1, DIN EN 737-3, NFPA 99C, a tiež v súlade s ďalšími smernicami pre zabezpečenie kvality (napr. Interné smernice jednotlivých spoločností ).

Anestetické a iné plyny

Systémy odvodu anestetických plynov odvádzajú anestetické plyny z miest, kde sa používa oxid dusný. Zdravotné riziká pre pacientov a zamestnancov sú minimalizované, ak sa znižuje ich dlhodobé vystavenie plynom s narkotickými účinkami.

Vákuová riešenia prispôsobené Vašim potrebám

Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby, ktoré zahŕňajú poradenstvo, dizajn, plánovanie, montáž, uvedenie do prevádzky a preškolenie. Tiež poskytujeme popredajné služby, ktoré môžu byť spojené s úspešným prevádzkou systému dodávok vákua alebo vzduchu.

Spoločnosť Busch ponúka služby po celom svete
Spoločnosť Busch prevádzkuje najkomplexnejšie globálnej servisná sieť v oblasti dodávok vzduchu a vákua. Rýchlu reakciu na servisné požiadavky kdekoľvek na svete zaisťujú naše servisné centrá vo viac ako 60 krajinách. Optimálne riešenie vášho problému vám poskytnú naši kvalifikovaní a výborne preškolenie odborníci, ktorí sa nachádza práve vo vašej oblasti.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info