Panel používateľa
Späť

Nová séria skrutkových kompresorov BOGE S-4 s vysoko efektívnymi stupňami kompresora a najnižšou úrovňou hluku pri výkonoch od 55 do 160 kW

Pridal: Pridané: 6.8.2020 09:11:16 Počet zobrazení: 195

06 August 2020

Nová séria skrutkových kompresorov BOGE S-4 je teraz k dispozícii s vysoko efektívnymi stupňami kompresora a najnižšou úrovňou hluku pri výkonoch pohonu od 55 do 160 kW. Vývojové úsilie určite stálo za to. Modely S-4 sú na trhu ešte lepšie prijímané ako už veľmi úspešné modely S-3 v rovnakej výkonnostnej triede.

Nová séria skrutkových kompresorov BOGE S-4 s vysoko efektívnymi stupňami kompresora a najnižšou úrovňou hluku pri výkonoch od 55 do 160 kW

Séria S-4 s výkonom od 55 kW do 110 kW je teraz o jednu variantu bohatšia:

S-4 s integrovanou sušičkou

· Úsporné kompaktné chladiace sušiče stlačeného vzduchu BOGE sa vyznačujú veľkorysými komponentmi, výnimočne nízkymi tlakovými stratami a najvyššou spoľahlivosťou a odolnosťou.

· Ovládacie a regulačné prvky sušiča sú integrované do riadenia kompresora a zabezpečujú konštantný rosný bod tlaku.

Dimenzačné listy, konkrétne technické údaje a ďalšie dokumenty budú k dispozícii od 10. augusta 2020 u nás na vyžiadanie.

Máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto nového produktu? Sme radi, že sme tu pre vás!

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info