Panel používateľa
Späť

nové modely bezmazných skrutkových kompresorov BOGE SO s frekvenčným meničom

Pridal: Pridané: 3.11.2021 10:08:36 Počet zobrazení: 25

03 November 2021

Pokročilý a technologicky vhodný rad našich bezolejových skrutkových kompresorov predstavuje množstvo dôležitých variantov. Nové frekvenčne regulované varianty SO 150-2 FW až SO 340-2 FW sú prezentované s integrovanými frekvenčnými zariadeniami a majú výkonovú triedu od 110 - 250 kW.

nové modely bezmazných skrutkových kompresorov BOGE SO s frekvenčným meničom

bezolejový skrutkový kompresor bezmazný cena bezolejové bezmazné skrutkové kompresory predajTo znamená, že bezolejová výroba stlačeného vzduchu je optimálne prispôsobená aktuálnym požiadavkám na najvyššej úrovni, čím šetrí energiu a je ideálne vhodná pre citlivé výrobné oblasti, ako je farmaceutický, potravinársky a polovodičový priemysel, ako aj pre elektrárne a rafinérie. .

Vďaka integrovanému frekvenčnému meniču zaručujú nové varianty menšie rozmery. Priestor potrebný na inštaláciu je minimalizovaný a možno ho tak optimálne využiť.

Rozhodujúcou výhodou sú oveľa atraktívnejšie a konkurencieschopnejšie ceny nových variantov SO s integrovanými frekvenčnými meničmi. Okrem výhod osvedčených modelov BOGE SO - bezpečnosti, spoľahlivosti a účinnosti - frekvenčné riadenie ešte viac zvyšuje úsporu energie. „Jemný štýl jazdy" znižuje opotrebovanie komponentov a tým predlžuje životnosť vášho kompresora.

Všetky verzie majú navyše nový účinný odlučovač olejovej hmly, ktorý zabezpečuje lepšie odlučovanie olejovej hmly a neznečisťuje nasávaný vzduch a vzduch v miestnosti olejovou hmlou.

Séria je už uvedená v cenníku (08/2021) a je možné ju ihneď objednať.

Výhody na prvý pohľad:

· Úspora nákladov vďaka integrovanému frekvenčnému meniču
Všetky komponenty sú integrované v ovládacej skrini kompresora.
Žiadne dodatočné náklady na externú riadiacu skriňu frekvenčného meniča
Žiadne náklady na inštaláciu externej riadiacej skrine frekvenčného meniča
Žiadne dodatočné náklady vďaka externej kabeláži medzi kompresorom a frekvenčným meničom
Konkurenčná predajná cena

· Úspora nákladov vďaka malej ploche
Priestor potrebný na inštaláciu je minimalizovaný a možno ho optimálne využiť.

· Úspora nákladov vďaka štandardnému kompresoru
Kompresory sú k dispozícii ako štandardné kompresory a nevyžadujú žiadne ďalšie špeciálne úsilie súvisiace s projektom.

· Jednoducho jasné a bezpečné
Teplotné snímače teploty na vstupe a výstupe chladiacej vody nahrádzajú strojové teplomery vo vnútri protihlukovej kapoty
Na odčítanie teplôt už nie je potrebné otvárať zvukotesnú kapotu. Teploty sa zobrazujú priamo na ovládači PRIME.
Optimálna ochrana kompresora

· Efektívne odlučovanie olejovej hmly
Zlepšená separácia olejovej hmly cez koalescenčný filter
Žiadne unikajúce aerosóly, teda žiadne znečistenie nasávaného vzduchu alebo vzduchu v miestnosti
V olejovom systéme nedochádza k vytváraniu škodlivého tlaku v dôsledku veľmi nízkeho rozdielu tlaku cez koalescenčný filter.
Vylepšený odlučovač olejovej hmly je možné namontovať dodatočne. Dodatočná súprava pre nový odlučovač olejovej hmly má číslo materiálu 223464910P.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info