Panel používateľa

olejová výveva BUSCH R5 RU 0050 A

Rotačná lamelová olejová výveva BUSCH patrí do rady vývev Busch R5

Rotačná lamelová olejová výveva BUSCH vyrobená technológiou BUSCH R5 je synonymom pre robustnú a funkčnú konštrukciu vývev BUSCH. Vo valcovom plášti je excentricky namontovaný rotor s troma lamelami. Tieto lamely sa pôsobením odstredivej sily vysúvajú a vytvárajú komory medzi sebou a plášťom.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info