Panel používateľa

Povinná dokumentácia vzdušníkov

Po zakúpení od nás dostanete revízne knihu ("pasport"). Hlavnou súčasťou pasportu je správa o východiskovej revízii, ktorú vykonáva revízny technik. Upozornenie: "Predvolené revízia sa vykonáva pred uvedením nádoby do prevádzky"

Prevádzka tlakových nádob sa riadi normou STN 690012 a návodom na obsluhu a údržbu vystaveným výrobcom prípadne dovozcom. Prevádzkovateľ nádoby je podľa tejto normy povinný do 14- tich dní od uvedenia nádoby do prevádzky zabezpečiť vykonanie prvé prevádzkové prehliadky, ktorá sa potom pravidelne opakuje po každom roku.

Upozornenie: "Prevádzkové revízia sa vykonáva najneskôr do 14- tich dní od uvedenia do prevádzky, túto revíziu si zabezpečuje prevádzkovateľ na vlastné náklady"

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info