Panel používateľa

Priemyselné spracovanie dreva - využitie vákua pri prevádzke CNC strojov

V oblasti spracovania dreva môžu naši zákazníci po celom svete každý deň ťažiť z našich odborných znalostí. Portfólio našich vývev a vákuových systémov dokáže v kľúčových aplikáciách pri spracovaní dreva splniť požiadavky na kvalitu, účinnosť a zefektívniť využitie nákladov.

Ako popredný poskytovateľ vývev a systémov ponúka spoločnosť Busch riešenie pre všetky využitia podtlakových riešenia v odvetví spracovania dreva.

Dopyt po zariadeniach pre upínanie, laminovanie, dyhovanie, sušenie, manipuláciu alebo zdvíhanie dokáže uspokojiť náš sortiment vývev navrhnutých tak, aby vyhoveli nárokom na kvalitu, účinnosť a efektivitu dôležitých operácií pri spracovaní dreva.

Spracovanie dreva na CNC strojoch
- Upínanie na drevovláknité dosky (nesting)
- Upínanie pomocou podtlakových blokov
Laminovanie / dýhovanie
vysúšanie
Manipulácia a zdvíhanie

Stabilný výkon a zníženie nákladov na spracovanie dreva na CNC strojoch pomocou zubových vývev Mink
Pri spracovaní dreva na CNC strojoch je dôležitým faktorom stabilný upínacie výkon. Zubové vývevy Mink pracujú na princípe zubovej technológie, sú bezkontaktné, a preto sa neopotrebovávajú. Kapacita upínanie zostáva konštantný a vždy na požadovanej upínacie úrovni. Tým sa zvyšuje spoľahlivosť procesu spracovania dreva s upínaním na drevovláknité dosky (nesting) alebo s upínaním pomocou podtlakových blokov. V dôsledku bezkontaktné zubovej technológie nevyžadujú zubové vývevy Mink takmer žiadnu údržbu a majú ďaleko nižšiu spotrebu energie, než je tomu v prípade iných technológií, čím umožňujú znížiť náklady na energiu a prevádzkové náklady až o 50%.

Ušetrite s vývevami Mink:

  • Suchý prevádzku, v kompresný komore nie sú žiadne prevádzkové kvapaliny
  • Podtlaková technológia bez opotrebovania sa vyznačuje takmer nulovými nákladmi na údržbu
  • Úspora energie
  • Trvalo vysoká rýchlosť čerpania
  • vysoká prevádzkyschopnosť

Pre vyššie rýchlosti čerpania možno vývevy Mink usporiadať do kompaktných podtlakových jednotiek, čo umožňuje dosiahnuť prakticky akejkoľvek rýchlosti čerpania. Vzhľadom k tomu, že možno vývevy Mink vybaviť frekvenčne riadenými motormi, je možné rýchlosť čerpania presne prispôsobiť požiadavke procesu.

Nový rad Mink MV

Nový rad Mink MV ponúka vynikajúci výkon a účinnosť, kompaktnú konštrukciu a nízku hlučnosť. Vychádza z najnovšej technológie zubových vývev. Je tichší. Má vyššiu účinnosť. Je kompaktnejší.

Ďalšie produkty spoločnosti Busch pre odvetvie spracovania dreva

Olejom mazané rotačné lamelové vývevy R 5

Robustný, chladené vzduchom, k dispozícii v širokej škále veľkostí, ideálny pre sušenie dreva, upínanie alebo laminovanie.

Suché rotačné lamelové vývevy Seco

Sú cennými pomocníkmi malých a stredných drevárskych spoločností, ktoré ich využívajú pri manipulácii a zdvíhanie.

Kapalinokružné vývevy Dolphi

n Robustný a preverené vývevy s vysokou odolnosťou proti vlhkosti a korozívnym látkam, ideálne pre procesy vysúšanie.

Dúchadlá s bočným kanálom Samos Ideálne pre manipuláciu a zdvíhanie.

 

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info