Panel používateľa

Rootsova výveva BUSCH PANDA WV 2000 C

Rootsova výveva BUSCH PANDA

PANDA / PUMA Podtlakové posilňovače

  • Rozdielový tlak: Dp max, 100 hPa (mbar)
  • Nominálny sací výkon 50 Hz: 250 - 9535 m³ / h
  • Nominálny sací výkon 60 Hz: 300 - 11675 m³ / h

Podtlakové posilňovača Panda a Puma sú suché vyvíjača podtlaku, ktoré môžu byť použité pre predbežné čerpanie vo všetkých procesoch so silným aj slabým podtlakom. V tomto type podtlakového systému slúžia tieto vývevy ako predradné zariadenie k veľkému zvýšeniu výkonu predbežnej vývevy.

úspornosť
Podtlakové posilňovača Panda a Puma sú k dispozícii v širokej škále veľkostí a verzií, čím je možné čerpacej rýchlosti a maximálne tlaky presne prispôsobiť technologickým podmienkam konkrétnej aplikácie. Ich výnimočná objemová účinnosť a bezolejový aj bezkontaktné prevádzku zaisťujú veľmi efektívny výkon.
Podtlakové posilňovača Panda sú vybavené vstavaným obtokovým ventilom, ktorý umožňuje ich použitie pre všetky tlakové rozdiely.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info