Panel používateľa
Späť

Skrutkové kompresory BOGE zo série C s vysoko účinnými motormi s permanentnými magnetmi

Pridal: Pridané: 6.9.2021 10:09:43 Počet zobrazení: 37

06 September 2021

Skrutkové kompresory BOGE C s vysoko účinnými motormi s permanentnými magnetmidovoľujeme si Vám predstaviť nový Kompaktne navrhnutý, flexibilne kombinovateľný a teraz ešte účinnejší než kedykoľvek predtým: BOGE kompresssoren teraz ponúka niektoré skrutkové kompresory zo série C s vysoko účinnými motormi s permanentnými magnetmi. Rozširujeme tak naše portfólio o ďalšie trvalo udržateľné riešenia na výrobu stlačeného vzduchu.


Skrutkové kompresory radu C od spoločnosti BOGE sa vždy vyznačovali svojim kompaktným konštrukčným princípom a modulárnym dizajnom: Dokonca aj ako plne vybavená stanica stlačeného vzduchu s kontajnerom a sušičkou majú skrutkové kompresory BOGE najužší pôdorys vo svojej triede.

Vo výkonovom rozsahu od 5,5 do 11 kW teraz BOGE vybavil niektoré modely motorom s permanentným magnetom na základe C 9 LF. Napríklad model C 7 PM s nominálnym výkonom 5,5 kW hnacieho motora ponúka najlepšiu kombináciu dodávaného množstva a účinnosti, ako aj úrovne hluku dostupnej na trhu s malými rozmermi. Nový model C 9 PM je medzitým presvedčivý vo výkonovej triede 7,5 kW, ktorá kombinuje výhody predchádzajúceho modelu so zlepšeným objemom a účinnosťou dodávky - a preto je tiež „najlepší vo svojej triede".

Tu sú nové modely:
C 7 PM - najlepší kompresor na stále novom trhu s výkonom 5,5 kW pre frekvenčne riadené skrutkové kompresory,
C 21:00 - ešte lepší ako už dobrý model predchodcu.
C 14 PM - bezúdržbový priamy pohon za bezkonkurenčných podmienok

Vysoká jednoduchosť údržby vďaka oddeleným komponentom
Na rozdiel od mnohých svojich konkurentov navrhuje BOGE kompresory s kompresorovým stupňom a motorom s permanentnými magnetmi ako samostatné komponenty. To ponúka množstvo výhod, vrátane napríklad toho, že údržba strojov je výrazne jednoduchšia.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info