Panel používateľa

Vákuová technológia Busch pre spracovanie plastov

Spoločnosť Busch ponúka najobsiahlejší portfólio produktov vývev a vákuových systémov pre všetky aplikácie v oblasti spracovania plastov. Už viac ako 50 rokov je spoločnosť Busch popredným výrobcom generátorov vákua pre všetky oblasti použitia v odvetví spracovania plastov.

Vákuové riešenia pre všetky procesy tepelného spracovania

Spoločnosť Busch ponúka najobsiahlejší portfólio produktov vývev a vákuových systémov pre všetky aplikácie v oblasti spracovania plastov. Vďaka tomu sa vždy môžeme zamerať na poskytovanie prevádzkovo spoľahlivých riešení, ktoré sú zároveň nákladovo efektívne.

  • zmiešavanie,
  • extrúzia,
  • kalibrácia extrudéra,
  • tvarovanie za tepla,
  • vstrekovej liatie,
  • recyklácie.

Optimálne riešenie pre každú aplikáciu

Busch má globálnu pôsobnosť, ktorá zahŕňa rozsiahlu sieť viac ako 60 spoločností vo viac ako 40 štátoch a agentúrach po celom svete. Vysoko kvalifikovaní špecialisti Busch vám veľmi radi poradia ohľadom všetkých aplikácií pre spracovanie plastov s využitím vákua.

Tieto aplikácie môžu byť v rozsahu od jednoduchých manipulačných systémov, po individuálnej odplyňovacie systémy extrúderov až po centralizované jednotky dodávky vákua. Široký rozsah produktov Busch umožňuje vybrať pre každú aplikáciu ekonomicky najvhodnejší generátor vákua. Busch disponuje radom vákuových systémov Plastex, vyvinutých špeciálne pre odplyňovanie tavenín v extruderu. Tieto systémy sú modulárne a zvyčajne obsahujú jednu alebo viac vývev, oddeľovač pre filtrovanie kondenzovaných plynov a pár, a riadiacu jednotku.

K ďalším vysoko ekonomickým a spoľahlivým generátorom vákua, vyrábaným spoločnosťou Busch, patrí zubovej vývevy Mink. Sú suchobežné, k dodaniu v mnohých veľkostiach a variantoch, a sú ideálne prispôsobené požiadavkám priemyselného spracovania plastov.

Ak to aplikácia vyžaduje, môžeme dodať aj olejomazné rotačné lamelové vývevy, suchobežné skrutkové vývevy, kapalinokružné vývevy a dúchadlá s bočným kanálom.

Nech už váš proces má akúkoľvek požiadavku na dodávku vákua, Busch vám dodá najekonomickejšie riešenie - od jednoduchej vývevy po komplexné vákuový systém s riadiacou jednotkou. Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme.

Od štandardných produktov po individuálne riešenia pre každú aplikáciu

Ponúkame široký výber technológií pre výrobu vákua v priemyselnom spracovaní plastov.

Odplyňovacie systémy pre extrúdery Plastex

Odplyňovacie systémy Plastex sú štandardizované moduly pre extrakciu plynov z taveniny vo vytlačovacích zónach extrúderov. V závislosti na danom procese, extruderu a materiálu, sa môžu použiť suchobežné zubovej vývevy Mink alebo kapalinokružné vývevy Dolphin. Ak je požadovaná vysoká výrobná kapacita, môžeme dodať systémy Plastex sa suchobežným skrutkovými vývevami COBRA, doplnenými vákuovými posilňovaču Puma alebo Panda.

Odplyňovacie systémy pre extrúdery Combi

Systémy Combi sú individuálne prispôsobené vákuovým riešením pre odplynenie taveniny v extruderu. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali konkrétnym extruderům a procesom, a využívajú rovnaké komponenty ako odplyňovacie systémy Plastex.

Zubové vývevy Mink

Zubové vývevy Mink sa vyznačujú vynikajúcou hospodárnosťou. Ich suchý bezkontaktné prevádzkový princíp umožňuje vysoko energeticky efektívny, spoľahlivý a takmer bezúdržbová prevádzka. Zubové vývevy Mink sú preto ideálnou voľbou pre použitie v pneumatických dopravníkoch alebo odplyňovacích aplikáciách.

Skrutkové vývevy COBRA

Suchobežné vývevy COBRA dosahujú vysokých rýchlostí čerpania a vysokých hladín vákua. Používajú sa vo vákuových systémoch Combi a Plastex.

Rotačné lamelové vývevy R 5

Olejomazné rotačné lamelové vývevy R 5 sú zavedeným priemyselným štandardom. Vďaka svojej robustnosti a spoľahlivosti sa používajú prakticky vo všetkých sektoroch spracovania plastov.

Dúchadlá s bočným kanálom Samos

Samos sú bezúdržbové vákuová a pretlaková dúchadla. Sú k dispozícii v mnohých veľkostiach a výkonových triedach, a ideálne sa hodí pre menšie vákuové alebo pretlakové dopravné systémy.

Dúchadlá s rotujúcimi piestami Tyr

Dúchadla Tyr sú vysoko účinné generátory vákua alebo pretlaku, ktorá nastavujú nové štandardy svojou výkonnosťou, kompaktnosťou a tichej prevádzke. Sú dokonalým riešením pre generovanie vákua alebo pretlaku k transportu plastových granúl a pre takmer všetky manipulačné aplikácie v priemyselnom spracovaní plastov.

Spoločnosť Busch je schopná dodávať ku konkrétnym aplikáciám široké spektrum filtračných systémov pre spoľahlivé odstránenie častíc, plynov a pár.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info