Panel používateľa

Vákuové riešenia BUSCH VACUUM pre procesy tepelného spracovania

Naše systémy sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálne riešenie pre všetky procesy alebo akúkoľvek kombináciu tepelného spracovania. Sme schopní odbaviť veľké i malé objednávky. Dokážeme poskytnúť kompletné systémy, ktoré budú obsahovať riadiacej jednotky, až po výmenu jednotlivých súčiastok.

Vákuové riešenie pre všetky procesy tepelného spracovania

Vákuová technológia Busch v procesoch tepelného spracovania má dôležitú výhodu: je zamedzené reakciám spracovávaného materiálu s atmosférickými plynmi, čo vedie k značnému zlepšeniu kvality výrobku a povrchovej úpravy. Úrovne vákua možno v priebehu cyklu spracovania presne nastavovať, čo napomáha k zachovaniu zaistenie riadenia procesov a opakovateľnosti výsledkov. Zaručené vysokej úrovne vákua umožňujú vykonávanie mnohých procesov pri nižších teplotách, čo je ďalší (a možno podstatnú) úsporou energie.

  • Nitridovanie / nitričná cementovanie
  • žíhanie
  • kalenie
  • popúšťanie
  • vákuové spájkovanie

Hospodárne dodávky vákua pre optimálne charakteristiky materiálov

So svojou rozsiahlou sieťou 60 spoločností a kancelárií v 40 krajinách je spoločnosť Busch prítomná na každom mieste na svete tam, kde sa vo vákuu tepelne spracovávajú ocele a ďalšie materiály. Výrobcovia aj užívatelia zariadení tepelného spracovania môžu mať prospech z našich znalostí a dlhodobých skúseností odborníkov na vákuum.

Spoločnosť Busch ponúka široký rad vákuových jednotiek vhodných pre rozsahy hrubého až vysokého vákua. Systémy sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálne riešenie pre každú kombináciu procesov alebo tepelného spracovania. Dodávame malé i veľké systémy, od kompletných jednotiek s riadiacimi systémami pre náhradu existujúcich častí zariadenia.

Môžeme dodať ako suché (nekapalinové), tak klasické (olejom mazané rotačné lamelové) vákuové systémy prispôsobené na mieru požiadavkám procesu a preferenciám zákazníkov.

Výrobcovia pecí a konštruktéri zariadení na celom svete sa spoliehajú na vákuovú technológiu Busch a oceňujú kompetentné poradenstvo a podporu poskytovanú pri vývoji nových zariadení a procesov. Vlastníci zariadenia tepelného spracovania využívajú spoľahlivosť systému a rozsiahlu servisnú sieť spoločnosti Busch, ktorá je podporovaná kanceláriami po celom svete.

Bez ohľadu na to, akú úroveň vákua potrebujete, vám spoločnosť Busch ponúkne systém, ktorý sa najlepšie hodí pre vaše technické a ekonomické požiadavky. Sme tiež schopní odporučiť výhodný plán údržby z nášho širokého rozsahu servisných služieb.

Od sériového výrobku po individuálnej vákuové riešenie

Vákuové tepelné spracovanie je najhospodárnejším, najspoľahlivejším a nejopakovatelnějším spôsobom zaistenia požadovaných charakteristík materiálov a povrchov. V porovnaní s inertnými plynovými pecami je čistejšie - podtlak obsahuje oveľa menej znečisťujúcich látok ako najkvalitnejšie plyn. Dodávka vákua je teda ako dôležitou časťou procesov tepelného spracovania, tak ukazovatele vysokej kvality výrobkov. Ďalej uvádzame výber z rozsiahlej rady výrobkov Busch:

Vákuové systémy Combi

Vákuové systémy Combi môžu byť zostavené z niekoľkých druhov vývev a vždy obsahujú primárne vývevu v spojení s posilňovacie vývevou. Počet kombinácií druhov a veľkostí čerpadiel je veľmi veľký, čo umožňuje presné prispôsobenie prevádzkového tlaku a výkonu konkrétnemu procesu tepelného spracovania.

Skrutkové vývevy COBRA

Primárne vývevy COBRA používané vo vákuových systémoch Combi vám umožňujú prevádzku systémov jemného a vysokého vákua úplne bez použitia prevádzkové kvapaliny. Skrutkové vývevy COBRA vykonáva kompresiu v jednom stupni, bezkontaktným spôsobom, a sú suchobežné. Pri použití s ​​Rootsovým vývevami Puma alebo Panda tvoria ideálnu kombináciu aj pre najnáročnejšie procesy tepelného spracovania.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info