Panel používateľa

Vákuové technológie Busch pre chemický a farmaceutický priemysel

Chemický a farmaceutický priemysel - optimálne dizajn a nastavenie vákuového vybavenia. Vákuum je dôležitou súčasťou chemických a farmaceutických procesov: zrýchľuje chemické reakcie, chráni materiály pred poškodením, pomáha udržať súčiastky čisté a samostatné a zlepšuje účinnosť. K niektorým chemickým reakciám dochádza iba vo vákuu.

Spoločnosť Busch ponúka vákuová riešenie pre všetky priemyselné odbory. Nižšie nájdete riešenie pre niektoré vybrané priemyselné odbory.

Vákuová technológia spoločnosti Busch v chemickom a farmaceutickom priemysle

Spoločnosť Busch, ktorej vákuové systémy sa po celom svete počítajú na tisíce, ponúka zákazníkom širokú radu vákuových technológií, od jednotlivých vývev po komplexné systémy. Spoločnosť Busch ponúka riešenie pre všetky vákuové aplikácie v chemickom a farmaceutickom priemysle, napríklad:

  • evaporácia,
  • filtrácia,
  • kryštalizácie,
  • absorpcie,
  • sublimácie,
  • miešanie,

Optimalizované riešenie pre každú aplikáciu

Vďaka skúsenostiam z uplynulých desaťročí v oblasti navrhovania systémov vám budú naši technici dokonalými partnermi pri definovaní technického rámca pre požadované vákuum. To zahŕňa všetko od optimalizácie existujúcich vákuových systémov po technické výkresy nových systémov a procesov.

S širokým výberom vákuových technológií od spoločnosti Busch dokážete vždy vybrať najvhodnejšie a nákladovo najefektívnejšie riešenie pre každý proces.

Spoločne s individuálne vyrábanými riešeniami vákuových systémov ponúka spoločnosť Busch tiež modulárne štandardné systémy pre veľký počet aplikácií. Tieto vákuové systémy pozostávajú z troch základných súčastí: výveva, riadiace technológie a separačné technológie slúžiace k eliminácii čiastočiek a kondenzátov. Vďaka modularite týchto systémov je možné ľahko konfigurovať a upravovať ich veľkosť tak, aby vyhovovali širokému spektru použitia. Preto platí, že štandardné vákuové systémy spoločnosti Busch možné dodať rýchlo a s efektívnymi nákladmi.

Vývevy a vákuové systémy spoločnosti Busch pre chemický a farmaceutický priemysel sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky štátne a medzinárodné bezpečnostné a kvalitatívne normy.

 

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info