Panel používateľa

vodokružná výveva BUSCH DOLPHIN LM 0530 A

dvojstupňová vodokružná výveva BUSCH RADY DOLPHIN

DOLPHIN Kapalinokružné vývevy a kompresory

  • Koncový tlak: 33 - 160 hPa (mbar)
  • Pretlak: 2 bar (g)
  • Nominálny sací výkon 50 Hz: 25 - 26800 m³ / h
  • Nominálny sací výkon 60 Hz: 31 - 26800 m³ / h

Vývevy Dolphin sú robustné a osvedčené kapalinokružné vývevy od spoločnosti Busch. Sú dostupné ako jednostupňové alebo dvojstupňové vývevy s motorom priamo namontovaným na prírube alebo zostaveným na základnej doske. Ich preverený princíp funkcie umožňuje použitie vo všetkých priemyselných odvetviach. Kapalinokružné vývevy Dolphin ľahko zvládajú aj kritické aplikácie, ako je odsávanie nasýtených plynov a pár.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info