Panel používateľa

Výber technológie vákuovania v analytike, výskume a vývoji

Presné výsledky analýzy, opakovateľné experimenty a produktivita práce sú nepostrádateľnými faktory v akejkoľvek laboratóriu alebo výskumnom zariadení. Tichá prevádzka a nízke emisie tepla predstavujú ďalšiu kľúčové faktory vhodného pracovného prostredia. S pomocou vákua môžete splniť všetky uvedené požiadavky.

Spoľahlivá vákuová technológia, ktoré spĺňa požiadavky analytiky, výskumu a vývoja

Presné výsledky analýzy, opakovateľné experimenty a produktivita práce sú nepostrádateľnými faktory v akejkoľvek laboratóriu alebo výskumnom zariadení. Tichá prevádzka a nízke emisie tepla predstavujú ďalšiu kľúčové faktory vhodného pracovného prostredia. S pomocou vákua môžete splniť všetky uvedené požiadavky. Bez ohľadu na to, či vákuum využívate v hmotnostnú spektrometriu alebo pre generáciu dráh, spoločnosť Busch je pre vás tým správnym partnerom.

  • Hmotnostnej spektrometrie,
  • určovania uvoľňovania,
  • rukávové boxy a izolátory,
  • generácie dráh,
  • kryogeniky.

Voľba správnej vákuové technológie zvýši vašu produktivitu

Produktivita je značne závislá na spoľahlivých a efektívnych nástrojoch a zariadeniach. Platí to aj pre vývevy, príslušenstvo a vákuové systémy, ktoré slúžia na vytvorenie optimálnych prevádzkových podmienok pre rôzne experimenty a procesy. Spoločnosť Busch je známa vo všetkých odvetviach predovšetkým vďaka svojej spoľahlivé a účinné vákuové technológiu. Všetky vedomosti dokážeme preniesť aj do vašej laboratória a do vášho procesu výskumu a vývoja.

Mnoho analytických zariadení a výskumných inštitútov po celom svete už dávno spolieha na technológie poskytované spoločnosťou Busch. Vďaka obrovskej škále našich vákuových technológií si môžete vybrať riešenie, ktoré bude vyhovovať presne vašim potrebám. Do laboratória si môžete vybrať napríklad len jednu vývevu alebo vám môžeme na mieru navrhnúť celý

.

Navrhovanie perfektného vákuového riešenie pre jednotlivé špecifické aplikácie vyžaduje široké produktové portfólio a tiež dôkladné chápanie vákuovej technológie a všetkých vedľajších faktorov.

Spoločnosť Busch je v súčasnej dobe jedným z najväčších svetových výrobcov vývev, dúchadiel a kompresorov takmer pre všetky aplikácie. Vďaka skúsenostiam, ktoré sme nazbierali v priebehu realizácie tisícov projektov, dokážeme vybrať riešenie, ktoré vám bude sedieť technologicky a ekonomicky priamo na mieru.

Aby sme mohli neustále získavať presné výsledky, ktoré možno použiť aj u ďalších projektov v analytike a výskume a vývoji, spoliehame na dva kľúčové faktory v podobe spoľahlivosti a dostupnosti. Výpadok v dodávke vákua vedie k prerušeniu komplexných experimentov a tým k strate času a peňazí.

Ponuka spoľahlivého vákuového príslušenstvo, rýchle odpovede pri riešení problému, veľké zásoby náhradných dielov a vysoko kvalifikovaný servisný personál robí zo spoločnosti Busch toho správneho partnera pre vaše dodávky vákua. Vďaka tomu, že disponujeme viac ako 60 pridruženými spoločnosťami vo viac ako 40 krajinách sveta a tiež globálne servisné sietí, sme schopní garantovať rýchle a efektívne servisné služby 24 hodín denne.

 

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info