Panel používateľa
Späť

Vysokotlaková chladiaca sušička stlačeného vzduchu 2. generácie BOGE DH-2

Pridal: Pridané: 16.9.2021 14:47:06 Počet zobrazení: 34

16 September 2021

Objavte najekonomickejší spôsob sušenia stlačeného vzduchu s radom BOGE DH-2. Tieto chladiace sušičky stlačeného vzduchu BOGE presviedčajú obzvlášť nízkou spotrebou energie a výnimočne nízkymi tlakovými stratami. To znižuje dva najväčšie náklady na sušenie stlačeným vzduchom na minimum - pre maximálnu účinnosť!

Vysokotlaková chladiaca sušička stlačeného vzduchu 2. generácie BOGE DH-2

K dispozícii je vám najnovšia generácia vysokotlakových chladiacich sušičiek s prietokmi od 0,42 do 10,25 m³ / min a tlakmi až 50 barov.

Sušičky sú k dispozícii na 230 V / 1 ~ v 50 a 60 Hz a sú vybavené bezpotenciálovým kontaktom, sériovým rozhraním RS 485 a časovo riadeným odtokom kondenzátu. Na želanie je k dispozícii elektronicky regulovaný odtok kondenzátu.

Chladivo R 513 A používané v výkonovom segmente až do 2,25 m³ / min sa vyznačuje aj veľmi nízkym potenciálom globálneho otepľovania (GWP: 631) a ekvivalent CO2.

Stručný prehľad výhod:

Rosný bod s konštantným tlakom a nízky diferenčný tlak

Veľkoryso navrhnuté komponenty zaisťujú konštantný rosný bod tlaku a trvalo vysokú kvalitu stlačeného vzduchu

Ergonomický dizajn a dobrá prístupnosť
Ľahko odnímateľné bočné panely a inteligentná štruktúra umožňujú ľahký prístup ku všetkým komponentom

Jednoduchosť a prehľadnosť
Moderné ovládanie kombinuje jednoduchú obsluhu s vysokou funkčnosťou a zaručuje bezpečnú prevádzku

Vysoké teploty okolia
Veľkoryso dimenzovaný kondenzátor a ventilátor umožňujú bezpečnú prevádzku aj pri vysokých okolitých teplotách

Udržateľnosť
Chladivo R 513 A používané v segmente menších výkonov sa vyznačuje nízkym potenciálom globálneho otepľovania a ekvivalentom CO2

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info