Panel používateľa

Vývoj váukového systému BUSCH na zákazku

Exkluzívne riešenie pre vašu oblasť použitia. Okrem celého radu našich vákuových a pretlakových riešenia svojim zákazníkom tiež ponúkame možnosť nezávislého vývoja exkluzívnych riešení prispôsobených priamo ich požiadavkám vyplývajúcim z ich zamýšľaného použitia.

Či už si zákazníci zvolia vývoj prototypu alebo siahnu po sériovom produktu, máme vo všetkých našich medzinárodných dcérskych spoločnostiach techniky, ktorí sú pripravení analyzovať požiadavky zákazníka, naplánovať vývojový projekt a začleniť riešenie buď priamo na pracovisku, alebo v spolupráci s našim centrálnym oddelením vývoja.

Po celom svete máme tím čítajúcich dohromady viac ako sto vývojových technikov, čo z nás robí jedného z najsilnejších hráčov v oblasti vývoja projektov na poli vákuových a pretlakových technológií.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info