Panel používateľa

Filter Boge F 36-2 P / F 36-2 M / F 36-2 A - 1 " 216 m3/hod Predfilter Mikrofilter stlačeného vzduchu filter aktívneho uhlia

Filter Boge F 36-2 P / F 36-2 M / F 36-2 A - 1 " 216 m3/hod Predfilter Mikrofilter stlačeného vzduchu filter aktívneho uhlia

Filter stlačeného vzduchu Filter Boge F 36-2 P / F 36-2 M / F 36-2 A - 1 " 216 m3/hod - prevedenie: Predfilter Mikrofilter stlačeného vzduchu filter aktívneho uhlia

252 €

302,40 € s DPH

Dostupnosť: Na dopyt / Auf Anfrage / On demand

Výrobca: BOGE

Filtre stlačeného vzduchu Boge 2 generácie- prospekt- maximálna úspora energie

Pri objednávke je treba do poznámky uviesť prevedenie filtra stlačeného vzduchu:

  • Predfilter F - P
  • Mikrofilter F - M
  • Filter aktívneho uhlia F- A


Špičková trieda vysokovýkonných filtrov stlačeného vzduchu BOGE so zmeneným zložením materiálu a výrazne zlepšenou štruktúrou povrchu zaisťuje najmenší diferenčný tlak v priemysle počas celej životnosti filtračného prvku. Potvrdzujú to nezávislí odborníci - overení na základe noriem ISO 12500-1: 2007 a ISO 8573-1: 2010 - spoľahlivé oddelenie tuhých látok, olejových a vodných aerosólov a olejových pár. Filtre na stlačený vzduch nikdy neboli také efektívne a uhlíková stopa je tiež pôsobivá.

Garantované viackrát

Použité koalescenčné filtre sú založené na vysoko účinnom rúnovom prvku vyrobenom z nano-vlákien s optimalizovaným vonkajším plášťom. Vzhľadom na takmer konštantný nízky diferenčný tlak po celú dobu životnosti filtračného prvku zaručuje BOGE dodržiavanie tohto výkonu po dobu 12 mesiacov - s trvalo vysokým separačným výkonom - s ohľadom na úsporu nákladov. Spoločnosť BOGE poskytuje na bývanie aj 10-ročnú záruku.

Certifikované pre potraviny

Podľa osvedčenia o výnimke EU-VO 1935/2004 nepatria všetky filtre do vysokovýkonných sérií do rozsahu pôsobnosti európskeho nariadenia (ES). Podľa FDA hlavy 21 CFR sú špeciálne certifikované pre citlivé aplikácie, a preto sú výslovne vhodné na použitie v nápojovom, potravinárskom a farmaceutickom priemysle.

Clever ( múdro ) kombinované

Kombinácia až troch filtrov bez zúženia prierezu umožňuje inštaláciu - so stenovou a / alebo spojovacou súpravou - šetrí miesto a je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. To isté platí z. B. na pripojenie cyklónového odlučovača. Pretože prvky výmeny sú tiež spätne kompatibilné, môžu sa použiť v súčasných modeloch, ako aj v predchodcoch, čím sa zabezpečuje technická aktualizácia. S dôrazom na efektívnosť.

 

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info