Panel používateľa

Kyslíkový generátor OXYGEN 5C - generátor kyslíku

Kyslíkový generátor OXYGEN 5C - generátor kyslíku

Cena na dopyt / Preis auf Anfrage

Rozmery (cm): 60 x 30 x 100Hmotnosť (kg): 60Požiadavky na výkon: 110 - 240 VAC / 50 Hz - 150 WPrietok kyslíka: až 0,345 Nm3 / hKyslíková čistota: až 95%Tlak stlačeného vzduchu: do 7 bargTlak kyslíka: do 5,5 barg

Dostupnosť: Na dopyt / Auf Anfrage / On demand

Výrobca: Sysadvance

Kyslíkové generátory kyslíka kyslíkový generátor kyslíku SYSADVANCE vyrábajú kyslík s vysokou čistotou zo stlačeného vzduchu, čo umožňuje nepretržitú dostupnosť za veľmi konkurenčnú cenu v porovnaní s alternatívnym zásobovaním vysokotlakovými fľašami alebo kryogénnymi nádržami.

VÝHODY

Nezávislosť od dodávateľov externých plynov
Nezávislosť na fluktuácií ceny kyslíkových trhov
Bezpečnosť dodávky kyslíka
Potláčanie logistických operácií pre zabezpečenie dodávky kyslíka (oxygen managemet)
Flexibilné zariadenie
Zariadenie nenáročné na údržbu
Neplaťte viac peňazí za nákup drahého kyslíka

VYUŽITIE

TECHNOLÓGIA OXI-FUEL

Pri zváraní a rezaní kovov sa používajú palivové plyny a kyslík na zvýšenie teploty plameňa, aby sa umožnilo lokálne roztavenie kusového materiálu.

OZÓN

Generátory ozónu, ktoré sa používajú ako čističe vzduchu, sú zásobované kyslíkom.

ČISTENIE ODPADOVEJ VODY

Čistenie odpadových vôd má šesť etáp. Tretia etapa, nazývaná „Odstraňovanie biologicky rozložiteľných organických látok" je biochemický proces úpravy odpadových vôd a priemyselných odpadových vôd, ktorý využíva kyslík a mikroorganizmy na biologickú oxidáciu znečisťujúcich látok.

NEMOCNICE

Kyslík je jedným z najzákladnejších liekov, ktoré existujú v medicíne. Pri mnohých akútnych ochoreniach, ako sú akútne infekcie dýchacích ciest, astma, fetálna asfyxia, môže dostupnosť kyslíka zachrániť život pacienta.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info