Panel používateľa

Čerpadlo kondenzátu Charles Austen MAXI Blue kapacita 14l/hod, výtlak 8 m pre klimatizácie Midea - Comfee

Čerpadlo kondenzátu Charles Austen MAXI Blue kapacita 14l/hod, výtlak 8 m pre klimatizácie Midea - Comfee

SKLADOM

ČERPADLO kondenzátu Charles Austen MAXI Blue Cooling Signal pre klimatizácie Midea - Comfee, ovládané teplotnými senzormi, je určené pre menšie komerčné a domáce klimatizácia. Čerpadlo je vhodné na montáž do kanálov, do stropu aj k vzdialenému umiestnenia.kapacita 14l/hod, max. výtlak 8 m Max. prietok 14 litrov/h

120 €

144 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHARLES AUSTEN PUMP LTD

Čerpadlá kondenzátu Charles Austen Mini Blue- prospekt

Max. prietok 14 litrov / h
Max. výtlačná výška 8 m
Max. sacia výška 5 m
Napájanie 230 V 50/60 Hz
Rozmery 138 x 58 x 67 mm
Hmotnosť 700 g
Ovládanie čidlom zásobníka
Certifikácia CE, ISO9001, C-TICK, GOST, UL

MAXIBLUE® je malé, ale výkonné čerpadlo využívajúce rovnakú patentovanú technológiu snímania ako celá rada BLUEDIAMOND®. Čerpadlo je úplne samonasávacie a ponúka inzerovaný tok aj pri aplikáciách s vysokými zdvihmi a hlavami, čo je jedinečná funkcia na trhu s čerpadlom na odstraňovanie kondenzátu. MAXIBLUE®, navrhnutý pre vysokú vlhkosť a komerčné prostredie, sníma iba pri prítomnosti vody a ponúka energeticky účinné riešenie odvodu kondenzátu. Čerpadlo môže byť namontované v akejkoľvek orientácii a je mimoriadne tiché bez vibrácií, takže je ideálne pre inštalácie, kde sú kľúčové nízke hladiny hluku.

Prospekt čerpadiel Charles Austen BLUEDIAMOND- komplet

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info