Panel používateľa

Filtračná vložka BEKO FE951 X25 /X5 /X1 /XA /AC Filter element

Filtračná vložka BEKO FE951 X25 /X5 /X1 /XA /AC Filter element

Filter element pre filter BEKO FE951 X25 /X5 /X1 /XA /AC

Dostupnosť: Na dopyt / Auf Anfrage / On demand

Výrobca: Beko Technologies

BEKO TECHNOLOGIES fitre, filtračné vložky a filtračné elementy pre filtre tlakového vzduchu, vložky vzduchových filtrov pre kompresory BEKO. Predfiltre, vložky filtrov a a filtre aktívneho uhlia pre odlučovače oleja z kondenzátu.

Filtračné vložky pre filtre Beko TECHNOLOGIES

Vložky filtrov stlačeného vzduchu Beko G, F, S, A 04 05 06 07 10 12 15 18 20 22 23 25 27 30 32 88 X25 /X5 /X1 /XA /AC pre odlúčenie mechanických nečistôt oleja a vody zo stlačeného vzduchu na požadovanú úroveň.

Typy filtračných elementov pre filtre Beko TECHNOLOGIES:


Typ G - univerzálny filter na odstránenie nečistôt do veľkosti 3 mikrometrov
Typ F - jemný filter na odstránenie nečistôt do veľkosti 0,1 mikrometrov, zvyškový olej do 1 mg / m3

Typ S - super jemný filter na odstránenie nečistôt do veľkosti 0,01 mikrometrov, zvyškový olej do 0,01 mg / m3
Typ A - filter s aktívnym uhlím na odstránenie nečistôt menších než 0,01 mikrometrov, pre odstránenie zápachu a odlúčenie olejových pár do 0,003 mg / m3.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info