Panel používateľa

Filtračná vložka FIAC FQ/ FP/ FD/ FC 8600 Filter element stlačeného vzduchu

Filtračná vložka FIAC FQ/ FP/ FD/ FC 8600 Filter element stlačeného vzduchu

Filtračná vložka pre filter stlačeného vzduchu FIAC FQ/ FP/ FD/ FC 8600 Filter element

Dostupnosť: Na dopyt / Auf Anfrage / On demand

Výrobca: FIAC

FIAC fitre, filtračné vložky a filtračné elementy pre filtre tlakového vzduchu, vložky vzduchových filtrov pre kompresory FIAC filter element. Predfiltre, vložky filtrov a a filtre aktívneho uhlia pre odlučovače oleja z kondenzátu.

Filtračné vložky pre filtre FIAC

Vložky filtrov stlačeného vzduchu FIAC FQ/ FP/ FD/ FC 1000 1300 2000 3300 5600 8600 13000 16500 25000 Q, P, D, C pre odlúčenie mechanických nečistôt oleja a vody zo stlačeného vzduchu na požadovanú úroveň.

Typy filtračných vložiek filtrov FIAC


Typ Q - predfilter na odstránenie nečistôt do veľkosti 3 mikrometra.
Typ P - mikrofilter na odstránenie nečistôt do veľkosti 0,1 mikrometra, zvyškový olej do 0,5 mg / m3.
Typ D - mikrofilter na odstránenie nečistôt do veľkosti 0,01 mikrometra, zvyškový olej do 0,01 mg / m3.
Typ C - filter s aktívnym uhlím na odstránenie nečistôt menších než 0,01 mikrometra, pre odstránenie zápachu a odlúčenie olejových pár do 0,005 mg / m3.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info