Piestový kompresor Orlik ORFI 105/6 oilless kompresory Orlik Optimal

Piestový kompresor Orlik ORFI 105/6 oilless kompresory Orlik Optimal

Piestový kompresor ORLIK OPTIMAL ORFI 105/6 - bezolejový bezmaznýSací výkon: 105 l/min,  Výkon motora 1,5 kW,  Hmotnosť: 16 kg, Tlaková nádoba - objem: 6 l, Objednávacie číslo: 34000004001, výrobca: OrlikPiestové kompresory ORLIK OPTIMAL ORFI 105/6Prospekt piestové kompresory ORLIK na www.kompresory-servis.sk

281 €

337,20 € s DPH

Piestové kompresory Orlik rady ORFI sú vhodné pre použitie v domácich dielňach a v menších prevádzkach, kde nie je potreba trvalej dodávky stlačeného vzduchu. Použitie piestových kompresorov Orlik rady ORFI  je všestranné, a možné je ich využiť aj napríklad v modelárstve, na krátkodobé ofukovanie nečistôt  v rôznych servisoch ( čistenie kopíriek, počítačov - výpočtová technika), v pohostinstvách, v  reštauráciach, baroch, krčmách  - čapovanie piva, čalúnictve (pohon sponkovačiek), v servisných dielňach elektro, písmomaliarstve pre airbrush a iné. Piestové kompresory ORLIK rady ORFI je možné využiť v lakovniach k nástreku menších plôch farbou a prípadne pre dofukovanie pneumatík v domácnostiach prípadne menších servisoch.

Piestové kompresory Orlik rady ORFI jsú vybavené redukčným ventilom a tlakomerom (ORFI 105/6 oillesss má naviac odlučovač nečistôt).

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info