Panel používateľa

Kompresor Orlík PKS 17/150 original

Kompresor Orlík PKS 17/150 original

Priemyselný piestový kompresor ORLIK ORIGINAL PKS 17/150Výtlačný výkon 17 m3/h, 3 kW, 400V, max. pretlak 1 MPa, tlaková nádoba 150lPriemyselný piestový kompresor ORLIK ORIGINAL PKS 17/150

1087 €

1304,40 € s DPH

Dostupnosť: Na dopyt / Auf Anfrage / On demand

Sací výkon (m3/h):  26,9
Výkonnosť (m3/h):  17
Max. pretlak (bar):  10
Rozsah automat. cyklu (bar):  6,5 -9
Výkon motora (kW):  3
Elektromotor napätie (V):  3x400
Priem. hladina hluku (dB (A)):  80
Hmotnosť (kg):  96
Tlaková nádoba - objem (l):  150
Rozmery DxŠxV (mm):  1296X518X1063
Objednávacie číslo:  22000011001
Výrobca:  ORLIK /CZ/

 

Piestové kompresory s označením ORLIK compressors original sú určené pre priemyselné použitie , trvalú prevádzku . Kompresory tejto rady nájdu svoje uplatnenie najmä v dielňach pri použítí striekacích a ofukovacia pištolí a pri použití rôznorodého pneumatického náradia . Tieto kompresorové slúžia ako zdroj stlačeného vzduchu pre vzduchové rozvody , technológie baliacej techniky , pneuservisy , autoservisy , umývacie linky a vzduchové spotrebiče ( striekacie pištole , sponkovačky , klincovačky , vŕtačky , brúsky , sekacie kladivá , skrutkovače a pod ) . Kompresor má na výstupe z tlakovej nádoby inštalovaný regulátor . Ďalšie údaje Prvotriedna kvalita zaručená dlhodobou tradíciou výroby piestových kompresorov Malé nároky na údržbu Servis kompresorov zaručený po celej SR Široká ponuka ďalšieho príslušenstva Kompresory s tlakovou nádobou sú určené pre prostredie s okolitou teplotou + 5 ° C do + 40 ° C Samozrejmosťou je záruka 3 roky na kompresor a 6 rokov na tlakovú nádobu .

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info