Panel používateľa

Membránové dúchadlo Charles Austen Pump ET150 dúchadlá kompresory kompresor pumpy čerpadlá čerpadlo

Membránové dúchadlo Charles Austen Pump ET150 dúchadlá kompresory kompresor pumpy čerpadlá čerpadlo

SKLADOM

Membránové dúchadlo Charles Austen Pump ET150 môže byť bez problémov použité ako náhrada za nasledujúce dúchadla od nasledujúcich výrobcov:Alita AL150, SECOH SLL-150, Air Mac DB150, Hiblow HP 150, YASUNAGA-Rietschle Thomas LP-150A

340 €

408 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHARLES AUSTEN PUMP LTD

Predaj membránových dúchadiel do ČOV cez víkend

Membránové dúchadla EsoAir Enviro a kompresory pre domáce čistiarne odpadových vôd a akvárií.
Garantujeme najnižšie ceny na trhu.
Dodacia lehota: skladom !!, teda do 1 pracovného dňa od objednávky alebo ihneď pri osobnom odbere
Záruka: 24 mesiacov

Membránové kompresory Charles Austen Pump ET 150, kyslíkové čerpadlá, vzduchové pumpy a dúchadla do domové a malé domáce čističky odpadových vôd. Predaj membránových dúchadiel, čerpadiel, púmp a kompresorov pre čov. Cena pre membránový kompresor, dúchadlo, pumpa, čerpadlo v eshope. Najnižšie ceny pre membránové a piestikové dúchadla pre rybníky, bioplynové stanice a rybie farmy.

Alternatívne produkty

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info