Panel používateľa

Membránové dúchadlo Charles Austen Pump ET 250 dúchadlá kompresory kompresor pumpy čerpadlá čerpadlo

Membránové dúchadlo Charles Austen Pump ET 250 dúchadlá kompresory kompresor pumpy čerpadlá čerpadlo

SKLADOM

Membránové dúchadlo Charles Austen Pump ET 250 môže byť bez problémov použité ako náhrada za nasledujúce dúchadla od nasledujúcich výrobcov: Alita AL250, SECOH SLL-250, Air Mac DB250, Hiblow HP 250, YASUNAGA-Rietschle Thomas LP-250A

460 €

552 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHARLES AUSTEN PUMP LTD

Membránové kompresory Charles Austen Pump ET 250, kyslíkové čerpadlá, vzduchové pumpy a dúchadla do domové a malé domáce čističky odpadových vôd. Predaj membránových dúchadiel, čerpadiel, púmp a kompresorov pre čov. Cena pre membránový kompresor, dúchadlo, pumpa, čerpadlo v eshope. Najnižšie ceny pre membránové a piestikové dúchadla pre rybníky, bioplynové stanice a rybie farmy.

Alternatívne produkty

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info