Panel používateľa

BUSCH COBRA Industry skrutkové vývevy

Koncový tlak: 0,01 - 1 hPa (mbar) Nominálny sací výkon 50 Hz: 110 - 2000 m³ / h Nominálny sací výkon 60 Hz: 130 - 2500 m³ / h

Suché skrutkové vývevy COBRA Industry

  • sú vysoko účinné a ideálne vhodné pre priemyselné aplikácie, ktoré vyžadujú spoľahlivé a čisté odsávanie plynov a pár.
  • Spoľahlivé a robustné
  • Asymetrický profil skrutiek a voľný výfuk plynu umožňujú dosiahnutie vysokého stupňa miešateľnosti tekutín a čiastočiek. Optimálna odolnosť proti korózii je zaistená rovnomernou distribúciou teplôt. Vynikajúci úrovne účinnosti znižujú tepelné namáhanie a predlžujú životnosť vývevy.
  • Orientované na konkrétnu aplikáciu

Skrutkové vývevy COBRA Industry sú k dispozícii v širokej škále verzií pre konkrétne aplikácie, a preto je možné presne prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám. Sú k dispozícii aj verzia certifikované podľa ATEX.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info