Panel používateľa

Novinky z oblasti stlačeného vzduch v našej spoločnosti

16
August
2021

meranie vlhkosti v stlačenom vzduchu - tlakového rosného bodu ručným meračom S505-1

Pridané: 16.8.2021 14:22:33 Počet zobrazení: 41

meranie vlhkosti v stlačenom vzduchu - tlakového rosného bodu ručným meračom S505-1

Vykonávame meranie vlhkosti v stlačenom vzduchu ručným meracím prístrojom S505-1 tlakového rosného bodu.

Výhody prístroja:

  1. Prístroj meria rosný bod, teplotu a tlak (všetko v jednom nástroji)
  2. K dispozícii sú 3 riešenia senzorov: ( -Q: -100 ° C ... -30 ° C senzor pre aplikácie so stopovou vlhkosťou, -P: Snímač -50 ° C ... +50 ° C pre štandardné aplikácie a -Q+P: pokrývajúci celý rozsah merania rosného bodu
  3. Moderné farebné dotykové rozhranie
  4. Záznamník údajov, rozhranie USB, bezdrôtové pripojenie k prenosnému počítaču
    tlačiareň
  5. Meracia / parkovacia komora pre rýchlu odozvu senzora
  6. Dodávaný aplikačný softvér

Čítajte viac... Komentáre: 0

16
September
2021

Vysokotlaková chladiaca sušička stlačeného vzduchu 2. generácie BOGE DH-2

Pridal: Pridané: 16.9.2021 14:47:06 Počet zobrazení: 37

Vysokotlaková chladiaca sušička stlačeného vzduchu 2. generácie BOGE DH-2

Objavte najekonomickejší spôsob sušenia stlačeného vzduchu s radom BOGE DH-2. Tieto chladiace sušičky stlačeného vzduchu BOGE presviedčajú obzvlášť nízkou spotrebou energie a výnimočne nízkymi tlakovými stratami. To znižuje dva najväčšie náklady na sušenie stlačeným vzduchom na minimum - pre maximálnu účinnosť!

Čítajte viac...

06
September
2021

Skrutkové kompresory BOGE zo série C s vysoko účinnými motormi s permanentnými magnetmi

Pridal: Pridané: 6.9.2021 10:09:43 Počet zobrazení: 39

Skrutkové kompresory BOGE C s vysoko účinnými motormi s permanentnými magnetmidovoľujeme si Vám predstaviť nový Kompaktne navrhnutý, flexibilne kombinovateľný a teraz ešte účinnejší než kedykoľvek predtým: BOGE kompresssoren teraz ponúka niektoré skrutkové kompresory zo série C s vysoko účinnými motormi s permanentnými magnetmi. Rozširujeme tak naše portfólio o ďalšie trvalo udržateľné riešenia na výrobu stlačeného vzduchu.


Skrutkové kompresory radu C od spoločnosti BOGE sa vždy vyznačovali svojim kompaktným konštrukčným princípom a modulárnym dizajnom: Dokonca aj ako plne vybavená stanica stlačeného vzduchu s kontajnerom a sušičkou majú skrutkové kompresory BOGE najužší pôdorys vo svojej triede.

Čítajte viac...

06
September
2021

CNG Nardi kompresory pre fosílne palivá

Pridal: Pridané: 6.9.2021 09:55:14 Počet zobrazení: 28

kompresory nardi cng pre fosilne paliváĎalší krok k prekonaniu fosílnych palív pre ekologickejšie prostredie!

Kompresor Nardi CNG 5,0 + 270L. Zásobník na rekuperáciu plynu:

- Úspora peňazí

- Ekologický

- nižší vstupný tlak

Čítajte viac...

23
Júl
2021

novinky v malých skrutkových kompresoroch BOGE s výkonom 11 kW

Pridal: Pridané: 23.7.2021 09:29:10 Počet zobrazení: 53

c14Aj osvedčené veci môžu pozitívne prekvapiť ... Trh so skrutkovými kompresormi s výkonom 11 kW má veľmi vysoký potenciál z hľadiska počtu jednotiek, a preto je vysoko konkurenčný. Preto je dôležité vedieť individuálne reagovať na rôzne požiadavky zákazníkov na tomto trhu. V tomto výkonnostnom rozsahu môže BOGE ponúknuť vhodné riešenie pre každú aplikáciu:

Čítajte viac...

12
Júl
2021

Nové modely pripojenia BOGE connect - ihneď k dispozícii

Pridal: Pridané: 12.7.2021 14:28:54 Počet zobrazení: 52

boge connect pripojenieVďaka pripojeniu BOGE connect pripojte svoje kompresory k budúcnosti. Teraz k dispozícii pre Európu - ako voliteľná výbava zabudovaná do kompresorov zo závodu alebo jednoducho a rýchlo inštalovaná ako dodatočná verzia.

Takto BOGE connect sprevádza vaše kompresory a komponenty spracovania počas celého životného cyklu - s udržateľnými výhodami: Monitorovaním prevádzkových parametrov a udržiavaním súboru digitálneho stroja od uvedenia do prevádzky je možné optimálne plánovať priradenia služieb, t. J. Flexibilne a včas. Pravidelná údržba minimalizuje riziko poruchy. Na nezrovnalosti alebo možné varovania sa reaguje okamžite, čím sa takmer zabráni neplánovaným zastávkam. Týmto spôsobom BOGE connect zaisťuje nízke prevádzkové náklady, menšie administratívne úsilie a minimalizuje riziko zlyhania a prestojov hneď od začiatku.

Čítajte viac...

27
Máj
2019

Ochrana potravinárskych sypkých materiálov v silách pred škodcami a hubovými infekciami

Pridané: 27.5.2019 10:59:55 Počet zobrazení: 577

Ochrana potravinárskych sypkých materiálov v silách pred škodcami a hubovými infekciami Jednoduchý a účinný spôsob ochrany obilia resp. iných potravinárskych materiálov skladovaných v silách pred škodcami a hubovými infekciami od tradičného nemeckého výrobcu kompresorov BOGE - systém BLUEprotect.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Mám záujem o vypracovanie cenovej ponuky

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info