Panel používateľa

Novinky z oblasti stlačeného vzduch v našej spoločnosti

23
Júl
2021

novinky v malých skrutkových kompresoroch BOGE s výkonom 11 kW

Pridal: Pridané: 23.7.2021 09:29:10 Počet zobrazení: 26

c14Aj osvedčené veci môžu pozitívne prekvapiť ... Trh so skrutkovými kompresormi s výkonom 11 kW má veľmi vysoký potenciál z hľadiska počtu jednotiek, a preto je vysoko konkurenčný. Preto je dôležité vedieť individuálne reagovať na rôzne požiadavky zákazníkov na tomto trhu. V tomto výkonnostnom rozsahu môže BOGE ponúknuť vhodné riešenie pre každú aplikáciu:

Čítajte viac...

12
Júl
2021

Nové modely pripojenia BOGE connect - ihneď k dispozícii

Pridal: Pridané: 12.7.2021 14:28:54 Počet zobrazení: 30

boge connect pripojenieVďaka pripojeniu BOGE connect pripojte svoje kompresory k budúcnosti. Teraz k dispozícii pre Európu - ako voliteľná výbava zabudovaná do kompresorov zo závodu alebo jednoducho a rýchlo inštalovaná ako dodatočná verzia.

Takto BOGE connect sprevádza vaše kompresory a komponenty spracovania počas celého životného cyklu - s udržateľnými výhodami: Monitorovaním prevádzkových parametrov a udržiavaním súboru digitálneho stroja od uvedenia do prevádzky je možné optimálne plánovať priradenia služieb, t. J. Flexibilne a včas. Pravidelná údržba minimalizuje riziko poruchy. Na nezrovnalosti alebo možné varovania sa reaguje okamžite, čím sa takmer zabráni neplánovaným zastávkam. Týmto spôsobom BOGE connect zaisťuje nízke prevádzkové náklady, menšie administratívne úsilie a minimalizuje riziko zlyhania a prestojov hneď od začiatku.

Čítajte viac...

02
Jún
2021

nové vysokotlakové kompresory BOGE Booster SRMV a SRHV Plug & Play

Pridal: Pridané: 2.6.2021 09:03:20 Počet zobrazení: 33

automobilovom priemysle, pri rezaní laserom stlačeným vzduchom alebo dusíkom, alebo pri fúkaní PET fliaš Či už v automobilovom priemysle, pri rezaní laserom stlačeným vzduchom alebo dusíkom, alebo pri fúkaní PET fliaš - všade tam, kde sa vyžaduje vysoký konečný tlak, sa technológia BOOSTER od spoločnosti BOGE osvedčila už mnoho rokov.

Sme preto obzvlášť radi, že vám môžeme predstaviť našu novú, mimoriadnu zvukovú izoláciu. Voliteľne dostupný zvukovoizolačný kryt je nielen neuveriteľne tichý, so znížením hladiny zvuku až o -10 dB (A), ale zaujme aj svojím kompaktným dizajnom. Je k dispozícii pre všetky typy SRMV a SRHV a je možné ho okamžite objednať! Ceny nájdete v novom cenníku 2021. Ovládanie stroja focus control 2.0 s integrovaným stýkačom hviezda-trojuholník umožňuje nepretržité sledovanie tlaku na vstupe a výstupe, hladiny oleja a teploty motora. Integrovaný vysoko výkonný cyklónový odlučovač zaisťuje spoľahlivé oddelenie kondenzátu od krytu. Systém je k dispozícii úplne pripravený na pripojenie prostredníctvom technológie „Plug & Play".

Čítajte viac...

10
Máj
2021

Adsorpčné sušičky stlačeného vzduchu BOGE DAV-2 druhej generácie

Pridal: Pridané: 10.5.2021 10:55:29 Počet zobrazení: 27

Adsorpčné sušičky stlačeného vzduchu BOGE DAV-2 druhej generácie Sme radi, že vám môžeme predstaviť našu novú sériu tepelne regeneračných adsorpčných sušičiek DAV-2. Nové adsorpčné sušičky DAV-2 ponúkajú energeticky efektívne a tepelne regenerované riešenie sušenia stlačeného vzduchu pre veľké aplikácie stlačeného vzduchu. Sú ideálne pre výrobné závody v elektronickom a automobilovom priemysle, ako aj pre všetky bežné výrobné aplikácie, v ktorých sa vyžaduje vysoký objemový prietok a nízky tlak rosného bodu.

Čítajte viac...

02
November
2020

Skrutkové kompresory BOGE C2 novej generácie

Pridal: Pridané: 2.11.2020 17:28:12 Počet zobrazení: 102

Prinášame Vám prospekt v slovenskom jazyku pre skrutkové kompresory BOGE C2 - novej generácie.

Čítajte viac...

27
Máj
2019

Ochrana potravinárskych sypkých materiálov v silách pred škodcami a hubovými infekciami

Pridané: 27.5.2019 10:59:55 Počet zobrazení: 534

Ochrana potravinárskych sypkých materiálov v silách pred škodcami a hubovými infekciami Jednoduchý a účinný spôsob ochrany obilia resp. iných potravinárskych materiálov skladovaných v silách pred škodcami a hubovými infekciami od tradičného nemeckého výrobcu kompresorov BOGE - systém BLUEprotect.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Mám záujem o vypracovanie cenovej ponuky na SERVIS

Typ zariadenia: *

Mám záujem o vypracovanie cenovej ponuky na náhradné diely

Typ zariadenia: *

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info