Panel používateľa

Predaj, opravy, servis, prenájom, požičovňa, second hand, revízie, údržba strojov a zariadení

COMPRESSED GAS s.r.o., kompresory-servis.sk

Vykonávame dodávky, montáž a inštaláciu, stredné a generálne opravy a servis skrutkových a piestových kompresorov, rootsových a lamelových dúchadiel, vývev, chladiacich kondenzačných a adsorpčných sušičov stlačeného vzduchu, opravu klimatizácii a klimatizačných jednotiek pre klimatizácie, oprava chladiarenských zariadení, chladiacich, mraziacich a mraziarenských zariadení, oprava tepelných čerpadiel, filtrov, chillerov, zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu a príslušenstva stlačeného vzduchu a technických plynov pre kompresorové stanice, chladiace stanice a rozvody stlačeného vzduchu. Zabezpečujeme revízie a kontroly čerpadiel na zavlažovanie a rozvody čistej vody, domáce a automatické vodárne, ponorné, bazénové a drenážne čerpadlá, kalové čerpadlá, teplovodné, klimatizačné, vzduchotechnické a solárne čerpadlá, špeciálne čerpadlá a pumpy a priemyselné čerpadlá. Ponúkame komplexné služby v oblasti výroby a úpravy stlačeného vzduchu, vzduchotechniky, chladenia vody a kvapalín, pneudopravy, riadiacich systémov a nadradených riadiacich systémov kompresorových staníc a staníc chladenia. Dodávame protihlukové kryty pre vonkajšie aj vnútorné prevedenie a to pre kompresory, dúchadlá, kompresorové a chladiace stanice. Zabezpečujeme kompresorové stanice na kľúč, meranie spotreby stlačeného vzduchu, vibrodiagnostiku ložísk strojov a zariadení, hľadáme úniky stlačeného vzduchu,  vypracovanie projektov a projektovej dokumentácie.

Služby zákazníkom - servis, prenájom, požičovňa, second hand, opravy, revízie, údržba, merania spotreby stlačeného vzduchu, projekty a kompresorové stanice na kľúč, technické poradenstvo

Služby zákazníkom - servis, prenájom, požičovňa, second hand, opravy, revízie, údržba, merania spotreby stlačeného vzduchu, projekty a kompresorové stanice na kľúč, technické poradenstvo

Ponúkame našim súčasným, ale aj potencionálnym zákazníkom, v priestoroch sídla našej spoločnosti v Chynoranoch:

- ukážky noviniek - výstavných exponátov v oblasti techniky stlačeného vzduchu (kompresory, sušiče, filtre, zariadenia na spracovanie a odvod kondenzátu), ktoré sa nachádzajú v priestoroch nášho show-roomu
- praktické školenia a ukážky servisnej činnosti na nami dodávaných zariadeniach (kompresory, dúchadlá, sušiče, filtre, zariadenia na spracovanie a odvod kondenzátu), ktoré vykonávajú naši servisní pracovníci v priestoroch show-roomu a dielne.

V prípade Vášho záujmu o účasť na predstavení najnovších noviniek v oblasti kompresorov, dúchadiel, sušičov, filtrov  a ich príslušenstva, príp. záujmu o zaškolenie Vašich pracovníkov v predmetnej oblasti (servis a údržba kompresorov, dúchadiel a príslušenstva) v sídle našej spoločnosti, nás neváhajte okamžite kontaktovať.

Podpora športu, umenia a zdravotníctva

Podpora športu, umenia a zdravotníctva

Okrem pracovnej činnosti v zmysle podnikateľskej stratégie našej spoločnosti nezabúdame ani na podporu športu, umenia, zdravotníctva a pod.

Od roku 2008 sme partnerom basketbalového oddielu BK DOMOV Topoľčany, kde prednostne podporujeme mládežnícke vekové kategórie.
 

Mám záujem o vypracovanie cenovej ponuky

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info