Panel používateľa

dvojstupňová olejová výveva BUSCH Huckepack HO 0429 F

dvojstupňová olejová rotačná výveva BUSCH rada Huckepack

Huckepack Jednopriechodové olejom mazané rotačné lamelové vývevy

  • Koncový tlak: 0,5 hPa (mbar)
  • Nominálny sací výkon 50 Hz: 160 - 630 m³ / h
  • Nominálny sací výkon 60 Hz: 190 - 760 m³ / h

Olejom mazané rotačné lamelové vývevy Huckepack sa osvedčili v najnáročnejších aplikáciách a po celé desaťročia preukazujú svoju robustnosť a prevádzkovú spoľahlivosť. Všetky štyri veľkosti majú dvojstupňové prevedenie. Mazanie čerstvým olejom umožňuje tiež bezproblémovú dopravu korozívnych plynov alebo pár.

Orientované na konkrétnu aplikáciu
Rotačné lamelové vývevy Huckepack môžu byť voľbou medzi chladičovým chladením (vzduchom chladené tepelné výmenníky) a okruhovým chladením a voľbou príslušenstva z našej rozsiahlej série optimálne prispôsobené tak, aby boli vhodné pre akýkoľvek proces. Ďalej dodávame technologicky kompatibilné mazivá a rad kvapalín pre preplachovanie vývev po skončení procesu.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info