Panel používateľa

individuálne služby BUSCH VACUUM

Pravidelne a správne servisované vývevy a vákuové systémy si zachovávajú efektivitu, znižujú prevádzkové náklady a maximalizujú prevádzkyschopnosť aj výkon. V spoločnosti Busch ponúkame flexibilné riešenie údržby a servisu špeciálne navrhnuté na mieru vašim požiadavkám.

Medzi služby spoločnosti Busch patrí plánovanie preventívnej údržby, podpora v prípade poruchy a výmena v teréne. Program výmeny v teréne poskytuje okamžitú výmenu vývevy a tiež ponúka služby z oblasti poradenstva, renovácie a dekontaminácia.

Naše tímy vysoko kvalifikovaných technikov sa zúčastňuje pravidelných školení, aby bolo zaručené, že budú mať najaktuálnejšie vedomosti a odborné znalosti o všetkých systémoch a budú im schopní poskytnúť maximálny servis.

Pri všetkých našich programoch údržby a servisu používame len originálne náhradné diely, aby bolo zaručené, že nedôjde k žiadnemu zníženiu výkonnosti produktu.

Prevádzkujeme celosvetovú sieť služieb starajúci sa o údržbu vákuových systémov. Máme miestnej servisné strediská vo viac ako 60 krajinách, čo nám umožňuje bleskovo vykonať servis všetkých systémov, ktoré montujeme po celom svete. Naše programy údržby je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim požiadavkám.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info