Panel používateľa
Späť

nové filtre stlačeného vzduchu Boge 2 generácie v predaji už od januára 2020

Pridal: Pridané: 20.12.2019 10:33:00 Počet zobrazení: 270

20 December 2019

So začiatkom predaja 15. januára 2020 vám s potešením predstavujeme nástupnícku sériu našich filtrov stačeného vzduchu BOGE 2 generácie pre, mikro a aktívne uhlie so závitovým pripojením. Rovnako ako predchádzajúce série, aj nové vysokovýkonné filtre majú prietok 0,6 m³ / min. až 37,2 m³ / min. k dispozícii. Predfiltre a mikrofiltre sú štandardne vybavené automatickým ukazovateľom vypustenia kondenzátu a ukazovateľom diferenčného tlaku.

nové filtre stlačeného vzduchu Boge 2 generácie v predaji už od januára 2020

Vďaka zmenenému zloženiu materiálu a výrazne zlepšenej štruktúre povrchu zaisťuje nová séria najmenší diferenčný tlak v priemysle počas celej životnosti filtračného prvku.

Nezávislí odborníci potvrdzujú, že - overené na základe ISO 12500-1: 2007 a ISO 8573-1: 2010 - spoľahlivé oddelenie tuhých látok, olejových a vodných aerosólov a olejových pár. Filtre na stlačený vzduch nikdy neboli také efektívne a spotreba energie tak nízka!

Filtre stlačeného vzduchu Boge 2 generácie- prospekt- maximálna úspora energie


Špičková trieda vysokovýkonných filtrov stlačeného vzduchu BOGE so zmeneným zložením materiálu a výrazne zlepšenou štruktúrou povrchu zaisťuje najmenší diferenčný tlak v priemysle počas celej životnosti filtračného prvku. Potvrdzujú to nezávislí odborníci - overení na základe noriem ISO 12500-1: 2007 a ISO 8573-1: 2010 - spoľahlivé oddelenie tuhých látok, olejových a vodných aerosólov a olejových pár. Filtre na stlačený vzduch nikdy neboli také efektívne a uhlíková stopa je tiež pôsobivá.

Garantované viackrát

Použité koalescenčné filtre sú založené na vysoko účinnom rúnovom prvku vyrobenom z nano-vlákien s optimalizovaným vonkajším plášťom. Vzhľadom na takmer konštantný nízky diferenčný tlak po celú dobu životnosti filtračného prvku zaručuje BOGE dodržiavanie tohto výkonu po dobu 12 mesiacov - s trvalo vysokým separačným výkonom - s ohľadom na úsporu nákladov. Spoločnosť BOGE poskytuje na bývanie aj 10-ročnú záruku.

Certifikované pre potraviny

Podľa osvedčenia o výnimke EU-VO 1935/2004 nepatria všetky filtre do vysokovýkonných sérií do rozsahu pôsobnosti európskeho nariadenia (ES). Podľa FDA hlavy 21 CFR sú špeciálne certifikované pre citlivé aplikácie, a preto sú výslovne vhodné na použitie v nápojovom, potravinárskom a farmaceutickom priemysle.

Clever ( múdro ) kombinované

Kombinácia až troch filtrov bez zúženia prierezu umožňuje inštaláciu - so stenovou a / alebo spojovacou súpravou - šetrí miesto a je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. To isté platí z. B. na pripojenie cyklónového odlučovača. Pretože prvky výmeny sú tiež spätne kompatibilné, môžu sa použiť v súčasných modeloch, ako aj v predchodcoch, čím sa zabezpečuje technická aktualizácia. S dôrazom na efektívnosť.

 

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info