Panel používateľa
Späť

nové vysokotlakové kompresory BOGE Booster SRMV a SRHV Plug & Play

Pridal: Pridané: 2.6.2021 09:03:20 Počet zobrazení: 48

02 Jún 2021

automobilovom priemysle, pri rezaní laserom stlačeným vzduchom alebo dusíkom, alebo pri fúkaní PET fliaš Či už v automobilovom priemysle, pri rezaní laserom stlačeným vzduchom alebo dusíkom, alebo pri fúkaní PET fliaš - všade tam, kde sa vyžaduje vysoký konečný tlak, sa technológia BOOSTER od spoločnosti BOGE osvedčila už mnoho rokov.

Sme preto obzvlášť radi, že vám môžeme predstaviť našu novú, mimoriadnu zvukovú izoláciu. Voliteľne dostupný zvukovoizolačný kryt je nielen neuveriteľne tichý, so znížením hladiny zvuku až o -10 dB (A), ale zaujme aj svojím kompaktným dizajnom. Je k dispozícii pre všetky typy SRMV a SRHV a je možné ho okamžite objednať! Ceny nájdete v novom cenníku 2021. Ovládanie stroja focus control 2.0 s integrovaným stýkačom hviezda-trojuholník umožňuje nepretržité sledovanie tlaku na vstupe a výstupe, hladiny oleja a teploty motora. Integrovaný vysoko výkonný cyklónový odlučovač zaisťuje spoľahlivé oddelenie kondenzátu od krytu. Systém je k dispozícii úplne pripravený na pripojenie prostredníctvom technológie „Plug & Play".

Najdôležitejšie výhody na prvý pohľad:

  • Koncept uzavretej zvukovoizolačnej kukly na zníženie hladiny akustického tlaku až do -10 dB (A) a na ochranu pred prachom a znečistením
  • Ovládanie stroja Focus control 2.0 pre nepretržité sledovanie všetkých relevantných prevádzkových parametrov
  • Integrovaný cyklónový odlučovač pre spoľahlivé oddelenie kondenzátu a pre
  • Ochrana následných komponentov
  • Úplne pripravené na pripojenie pomocou technológie „Plug & Play"
  • Ľahká a dobrá dostupnosť pre údržbu a servis
  • Spoľahlivá prémiová kvalita, ktorá sa osvedčila už mnoho rokov

Aktuálnu brožúru SRMV / SRHV navyše nájdete tu.

Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info