Panel používateľa
Späť

novinky v malých skrutkových kompresoroch BOGE s výkonom 11 kW

Pridal: Pridané: 23.7.2021 09:29:10 Počet zobrazení: 41

23 Júl 2021

c14Aj osvedčené veci môžu pozitívne prekvapiť ... Trh so skrutkovými kompresormi s výkonom 11 kW má veľmi vysoký potenciál z hľadiska počtu jednotiek, a preto je vysoko konkurenčný. Preto je dôležité vedieť individuálne reagovať na rôzne požiadavky zákazníkov na tomto trhu. V tomto výkonnostnom rozsahu môže BOGE ponúknuť vhodné riešenie pre každú aplikáciu:

A teraz na prekvapenie: Naše vývojové oddelenie prispôsobilo pohon osvedčenej C 15 do krytu C 9. Chladeniu sa úspešne prispôsobil vyšší výkon. Pre trh s kompresormi s výkonom 11 kW máme v portfóliu teraz atraktívny a konkurenčný nový model: C 14.
Tento systém, malý, kompaktný a vybavený spoľahlivou kompresorovou jednotkou BS 22, teraz nahradí C 15.

S modelmi BOGE C 12-2 a C 12-2 L máme dva vysoko efektívne modely, ktoré

c12-2

dokážu dodať najvyšší objem dodávky na trhu až 1,8 m³ / min pri 7,5 bar. Vďaka nízkej hladine zvuku a mnohým štandardným možnostiam máme dokonalé riešenie pre zákazníkov, ktorí používajú absolútne špičkový produkt.

BOGE C 15 L, ktorý je už roky zavedený ako variant s robustným a bezúdržbovým priamym pohonom, je ideálny pre aplikácie v kritických podmienkach prostredia. Beží hladko bez ohľadu na prach, nečistoty a vysoké teploty. Vďaka otvorenej štruktúre je údržba a servis hračkou.

skrutkový kompresor boge c15lr(Obrázok: C 15 LR)

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info