Panel používateľa

Premium Efficiency od firmy Busch

V reakcii na dnešný dopyt po maximálnej energetickej účinnosti predstavila spoločnosť Busch novú triedu prémiové účinných vývev a riešení vákuových systémov. Trieda s prémiovou účinnosťou od firmy Busch spája predné technológie s prevádzkovými funkciami, ktoré stanovujú nové štandardy efektivity.

Prémiová účinnosť predstavuje komplexný a integrovaný prístup k spotrebe energie, efektivite, spoľahlivosti, servisu a udržateľnosti.

Medzi funkcie triedy s prémiovou účinnosťou patria:

Úspory elektrickej energie až 40%
Najlepšia energetická účinnosť vo svojej triede založená na integrovaných technologických platformách
Vysoká spoľahlivosť a jednoduchšia údržba - podporovaná službou Busch
Nižšie celkové náklady na životný cyklus
Udržateľnosť životného prostredia prostredníctvom zníženej energetickej stopy

Celková účinnosť - to je náš komplexný prístup

Keď si zákazník vyberie jednu z našich vývev triedy s prémiovou účinnosťou, má prospech nielen z najlepšej energetickej účinnosti a spoľahlivosti vo svojej triede. Profituje tiež z našich bohatých skúseností s vákuovými systémami, a zo strany servisu Busch z komplexného poradenstva a servisu na mieste alebo mimo.

Série s prémiovou účinnosťou - COBRA BC Premium

Vývevy a systémové riešenia COBRA BC v priemysle polovodičov sú prvými vývevami a systémovým riešením triedy s prémiovou účinnosťou. Postupne sa trieda s prémiovou účinnosťou rozšíri na ďalšie skupiny produktov.

Dosiahnutie nových úrovní efektivity výroby polovodičov - COBRA BC s prémiovou účinnosťou

  • Ideálne pre komorové zámky pri spracovaní polovodičov (pre zabránenie kontaminácie)
  • Fyzikálne pokovovanie par (PVD) - "rozprašovanie" alebo "nanášanie naprašovaním"
  • Metrológia - kontrola a zabezpečenie kvality procesu výroby polovodičov
  • Ľahké leptanie (polovodičové leptanie)

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info