Panel používateľa

zobáková výveva Elmo Rietschle C-VLR 301

zubová výveva Elmo Rietschle

Vývevy a kompresory s "claw" mechanizmom rady C od spoločnosti Elmo Rietschle efektívne a hospodárne vyrábajú vákuum alebo stlačený vzduch bezkontaktným spôsobom. Umožňuje im to princíp vnútorného stláčania. Plyn je predbežne stláča v kompresnej komore a potom sa vypúšťa.

Evidentne sa tak dosahuje úspory energie v porovnaní s vačkovými dúchadlom bez vnútorného stláčania.

Oprava kompresorov, SERVIS pre KOMPRESORY OD VÝROBCOV: BOGE, ATLAS COPCO, KAESER, SCHNEIDER, ATMOS, AERZEN, RENNER, HAFI, ALUP, ALMIG, ORLÍK, BECKER, BUSCH, ELMO RIETSCHLE, : údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, membrána, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, válce, ojnice, membrány a iné) pre kompresory a dúchadlá.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info